Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nevaru saprast - laba ideja, vai kā

Skabarga_85

PuupoliiC

..

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

MelnaKafija

Divi gadi nav mazs laiks. Šo periodu taču braukāja pie vīrieša ciemos. Ievācās pirms dažām nedēļām. Nesaprotu kā varēja nebūt brīdinājuma signāli.

Par palikšanu, paliec. Tas man visā stāstā liekas vienkāršākais un mazsvarigakais

Ja pašai gribas palikt, tad paliec, neredzu problēmu, liekas, ka tev tur viss +/- jau sakārtots. Un, ja nu tomēr tur neiejutīsies, vienmēr taču var atgriezties LV.

Attiecības neizdevās, tā notiek. Autore malacis, ka neraud spilvenā, bet domā, ko darīt tālāk. Un par vieglprāti es viņu gan nesauktu. Vieglprātīgi būtu bijis, ja tagad nebūtu, kur dzīvot, nebūtu, no kā iztikt, nebūtu, kur bērnu likt. Nebūtu, tā teikt, atpakaļceļa. Autorei šādas problēmas nav. Un varbūt šī attiecību neveiksme būs aiznesusi autori uz labāku dzīvi citā valstī.

Maisins

Kastanja
tu vispār lasi, kas tiek rakstīts, vai tikai di**?

Sixpārnis

PuupoliiC
Zini, pie šīs bildes man gribas komentēt - labi vien ir, ka aizbraucis. Vismaz iemācījies savākties un mīlēt savu valsti no attāluma.

Skabarga_85

Manuprāt, Tu jau esi izlēmusi. Atgriezties Latvijā vienmēr var paspēt. Ja redzi iespējas, ja ir plāns, kā tās īstenot, nu kāpēc gan ne?

Pārlasīju visu tēmu uzreiz. Kaut kas tur neklīmējas kopā. Man šķiet, ka tēma ir pamatīgs fantāzijas lidojums.

Sākotnējā doma gan man bija - vai tikai autore pārvācoties necentās saglābt attiecības, par kurām sen jau skaidrs, ka attiecību nav.

Un Skandināvijā bērnu tiesības azstāv mūsu izpratnē pat pārāk stingri. Iebraucējus uzrauga, ātri var nonākt kādas instancs uzmanības lokā.

Bet nu lai veicas Sapņu zemē.

Nu ja gribas tur palikt tad paliec. Uz vietas jau esi, nav ta ka viss pilniba no nulles jasak. Izbrina paris personazu ieraksti ka ar bernu tak neprata parcelties. Nu jaa. Ar bernu jau neprats vispar jebko darit, celot ari nedrikst, jo nabaga berninam izjuks rutina un nedod dies parvakties uz citu dzivokli. . Un jaa, labak Lv jo tad "socialie vismaz kkadus pabalstus iedos"
bet vispar par temu- saprotu autoru jo man ari Latvija ipasi draugi nav tad nu mes divata ar bernu biezi vien, tad kada starpiba kur dzivo Latvija vai arzemes? Vismaz finansiali skandinavijas valsti bus vieglak.

RunaaKaijas

laila65
nu nevajag sist un būs viss ok

Es pati šobrīd uz laiku Skandināvijā un, jā, ar visu bērnu. Man kaut kā izskatās, ka tie pa LV ceļojošie šausmu stāsti ir smagi sagrozīti. Tak redz, kā te ikdienā bērnus audzina, kas notiek BD utt. Domāju, ka tie, kuriem tie bērni tiešām ir noņemti, ir paši tomēr sev tās auzas savārījuši. Normālai ģimenei, kur bērns paēdis, saģērbts un netiek ar Bērziņu audzināts, nebūs problēmu. Nav jādzīvo panikā, ka nu tik bērnus pazaudēs.

Skabarga_85

Lai vai kā, bet man gan patīk Skabargas pieeja! Tu esi malacis- nav ko vispār šobrīd neproduktīvi analizēt un malt uz riņķi- vajadzēja braukt vai ne, mīlēja vai nemīlēja utt...

situācija ir tāda, kāda ir. Viņa šobrīd ir viena ar bērnu, grib palikt, un vienkārši uz papīra jāsaliek visas lietas, kas ir obligāti vajadzīgas, lai paliktu. Darbs- ir, dārziņš -ir, dzīvesvieta- ir, drošības spilvens- ir, valoda- nav, bet visas iespējas apgūt, atbalsta pasākumi krīzes gadījumā-...Izskatās, ka autore to ir izdarījusi un tam šobrīd pieiet racionāli.

Man patīk cilvēki, kas spēj pieņemt lēmumus, lieki nebaidīties un nebiedēt sevi ar 100 neizdošanās scenārijiem. Nu nav tā vīrieša, tad lai arī nav, tāpēc pasaule nesabrūk! Nekur nav teikts, ka bērnam šī pārcelšanās ir milzu traģēdija, un varbūt arī autorei ir vajadzīgs jauns sākums. Lai jums izdodās!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398291