Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nevaru saprast - laba ideja, vai kā

Skabarga_85

LV nolicējus nespēj uztvert nopietni, bet bērna interesēs pateikšu, lai esi ļoti uzmanīgs ar bērna aprūpi/uzmanīšanu/pieskatīšanu/audzināšanu, jo ļoti daudz ir gadījumi, kad iebraucējiem Skandināvijā bērnus atņem, jo a tšķiras valstu likumi un izpratnes, līdz ar to arī cilvēku izpratnes, ko var, ko nevar un tādā gadījumā viņi paliek Skandināvijas sitēmasi Šim pievērš ļoti lielu uzmanību.

Papildināts 03.06.2021 14:33:

*uzmanīga

*nespēju

*sistēma

Tajos gadījumos, diemžēl, nevar pat palīdzēt dzimtā zeme, kuru tad atceras un jūt piederību un prasa palīdzību.

Papildināts 03.06.2021 14:42:

Un vēl, bērna interesēs, esi absolūti piesardzīga un kritiskā pret katru vīrieša cilvēku, kurš būs/uzradīsies tajā vidē ap bērnu - visur, sākot no mājas,dārziņu, veikaliem, laukumiem,utml - nekad neatstāj savu bērnu vienu ar citu vīrieti (pat ja tas būs jauniepazīts draugs(vai nākošais vīrietis), jo Skandināvijā, diemžēl, ir ļoti liels pedofīlu skaits, un vairākums iir pēc skata neatpazīstami, pieklājīgi, inteliģenti vīrieši, ko nevar atpazīt. Bet bērniem nodara milzīgas seksuālas traumas. Vēl jau ir pedofīlu tīkli, kuros bērnus ievelk.

Sargā sava bērna drošību un bērna intereses, nezaudē modrību, jo sevišķi ar it kā pazīstamiem cilvēkiem.

Skabarga_85
Es tavā vietā klausītu intuīcijai. Man daudzreiz dzīvē bijis, ka nonāku situācijā, ka paliek vecā izvēle vai pilnīgi jauna un nekad neizmēģināta, izvēlos to neizmēģināto. Varu teikt, ka pateicoties savām spontānajām idejām un trakajiem izaicinājumiem saku "jā", un dzīve nav garlaicīga. Protams, kad jau ir bērns tad vairs nevar tā pa pasauli vieglprātīgi mētāties, bet ja jau zināms, ka nauda pietiks, tad noteikti vērts mēģināt. Un bērnus nabagiem noņem arī Latvijā, nav obligāti vecākam jābūt atkarīgajam, pietiek, ka nevar finansiāli parūpēties.

Tā ir 2019.gada tēma..

Kundalini

UK un citur vietēji klapē latviešu, drausmīgi ienīst PABALSTU mangotājus, kuri atbrauc uz visu gatavu , ari nepopulars viedoklis

Kaut par daļu es esmu tādās domās, ka labāk ka viņu nav LV

Lasiet manu blogu

dace_bogdane

Kundalini
UK un citur vietēji klapē latviešu, drausmīgi ienīst PABALSTU mangotājus, kuri atbrauc uz visu gatavu , ari nepopulars viedoklis

Kur tāda dezinformācija? Dzīvoju UK un nevienu klopētu Latvieti nezinu. Man jau šķiet, ka Latvijā latvieši tiek vairāk klopēt, kā āzemēs.

Neskatoties, ka tēma sena, pastāstīšu, kā padomju laikos notika krievu ievākšanās Latvijā. Sākumā kopmītnēs, tālāk jau ātrāk par pamatiedzīvotājiem dabūja dzīvokļus, jo dzīvoja kopmītnēs. Pamatiedzīvotāju valodu nemācījās ne tad, ne tagad.

Ir tāda cilvēku suga, kam Ubi panis ibi patria, tb, pie kā labāk, tam atdošos, nedaudz pārfazējot. Jo aizbraukt pie nepazīstama veča ar bērnu, nu, piedodiet, tur tālāk viss notika tā kā bija jānotiek. Tagad tikai jāsāk motivēt autori, lai viņu iedrošinātu palikt svešajā vietā, vai ne?

. Bet, autore, mamma tevi pazīst labāk par cāli, un ja viņa saka, lai tu brauc atpakaļ, viņa saprot, ka tu tai svešajā zemē varētu izdzīvot tikai uz veča muguras. Ja tādas nav, labāk braukt atpakaļ. Ja tev būtu valoda, darbs, būtu cita runa. Bet tā, tu tai valstī nevienam neesi vajadzīga, sliktākajā gadījumā tev atņems bērnu un pašu pēc tam izraidīs no valsts. Nu nedzīvo taču vienai dienai, tu esi māte!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398291