Izmisums

sirsnina

Slēdza sirsnina: "!".

Labvakar,šoreiz slēpšos,jo kauns un bail,ka kāds mani neatpazīst,nāku pēc padoma un skata no malas.Man ir divas meitas viena no pirmās laulības otra no otras,man ar vecāko meitu jau kopš viņas diezgan agra vecuma nav nekāda konktakta,šobrīd viņai ir pāri 30 gadiem,ir 3 bērni no kuriem savas dzīves laikā neesmu satikusi nevienu,tikai tik cik pati sociālajos tīklos izšpionēju meitas un vecākā mazbērna profilu.Es ļoti vēlētos atjaunot kontaktu,satikt savus mazbērnus,bet nezinu kā uzsākt sarunu pēc tik daudziem gadiem un diemžēl esmu pārliecināta,ka viņa nevēlēsies ar mani kontaktēties,jo viņa mani neieredz un jau no sākta gala viņai ir drausmīgās attiecības ar manu vīru.Ko man darīt?

Gygy

Varbūt iesākumā nolikt maliņā savus pieņēmumus un vnk uzrakstīt, ka vēlies satikties?

Gygy
Visas iepriekšējās reizes kad rakstīju tiku rupji atšūta vai ignorēta.

Gygy

Tad te prasās pēc detalizētāka skaidrojuma kurā brīdī viss aizgājis šķērsām.

Lai es šādi atšūtu savu māti, viņai mani vajadzētu stipri nodarīt pāri - nodevība, vardarbība, pazemojums, atraidījums u.tml..

Gygy
Kontakts mums sāka lēnām pazust kad meitai bija 8 gadi līdz 6 gadu laikā pazuda pa visam,meita kopš 8 gadu vecuma dzīvoja pie manas pirmās vīra mātes,es ātri aprecējos otreiz,bet meitai ar patēvu attiecības neveidojās,kad meita šad tad atbrauca pie manis ciemos ar patēvu vairākas reizes bija kautiņi,lamāšanās,viņi viens otru nevarēja ciest,ar otru meitu vīram atkal ir lieliskas attiecības un viņš viņai nekad nav pat pirkstiņu piedūris.

desa. iepelējusi.

Ljoljix
Pati Tu esi desa,man ir ļoti svarigi saņemt padomus,šī nebūs īstā vieta kur troļļot.

Gygy

sirsnina
Fonu nezinu, bet izklausās, ka mātes jaunajā dzīvē viņai vietas nebija. Tagad viņai ir sava dzīve, kurā vietas nav Jums.

Te var ieteikt tikai dot ziņu, ka esat gatava iziet uz kontaktu tiklīdz meita pati to vēlēsies un vairs neuzbāzties.. par šo vajadzēja domāt stipri agrāk..

Gygy
Ar tagadējo prātu es to saprotu,toreiz biju tikko iemīlējusies un darīju visu,lai saglabātu pēc iespējas ilgāk laulību.

sirsnina

Pasaki vēl, ka pateici meitai, ka no vīra prom neiesi, jo jaunākajai māsai ir vajadzīgs tēvs.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18398349