Izmisums

sirsnina

Slēdza sirsnina: "!".

sirsnina
Kas tev ko stresot par to, ka kāds varētu tevi atpazīt. Vai tad apkārtējie nezina, ka tev ir pieaugusi meita, ar kuru nav kontaktu? Bet vispār, neesi tu vienīgā. Es zinu divas mātes, kuras neko nezina par saviem pieaugušajiem bērniem. Man no mana skatu punkta šķiet, ka pašas vainīgas. Un nav ko tagad plīties virsū.

Nelda
Patiesībā jā tā bija,es tiešām uzskatīju,ka mazākajai ir vajadzīgs Tēvs,jo Tēvs viņš ir labs,mazāko viņš no zīdaiņa vecuma dievināja,ucinājās vairāk kā es pati.

Kamēr nesapratīsi un patiesi nenožēlosi savu vainu un nelūgsi piedošanu no sirds, nekas nebūs.

Neko vairs, manuprāt, saglābt nav iespējams- ja meita to negrib. Es tiešām nesaprotu, kā var atstāt bērnu citam audzināšanā, un to apzinaties, pēc gadiem domāt, ka bērns to piedos. Pati no savas dzīves viņu izslēdzi- tad nu dzīvo vien tālāk. Skarbi, bet tā notiek.

Tev viņa bija lieka, tagad tu viņai neesi nekas. Diemžēl.

Semolina
Ļoti maz tuvinieku un draugu zin to,ka mums nav kontakta vispār,man tiešām par to ir mežonīgs kauns un citreiz es piemeloju,ka mums ir kontakts,es nāku no tādas vides kur tas skaitās nepieņemami.

Nu vot, tad man tev jāsaka viena bēdīga lieta - to tev tā meita līdz kapa malai neaizmirsīs. Tas sāp nenormāli.

Svešs tēviņš sita viņas bērnu. Man aukstas kājas no šitā.. Nu ko tur var gribēt, ko tur teikt..tai meitai ir mūža trauma..

Ieskaiti katram mazbērnam pa 1000 EUR.

Cilvēki ir ļoti daudz dažādas lietas piedevuši.

Bija tāda grāmata "Būda", it kā daiļliteratūra, bet varbūt ne gluži, - katrs var domāt kā tīk, - tur galvenais varonis piedeva savas 5gadīgās meitas slepkavam. Līdz tam ir jānoiet ceļš. Mēs visi grēkojam. Kaislības - tā ir klasiskā lieta, uz ko iekrīt un ar ko viens otram it īpaši sāpīgi nodara pāri. Bet līdz piedošanai jānonāk. Un tas arī ir tipiski, ka tieši uz vecuma daži vairāk apzinās, ko darījuši nepareizi. Un tā var būt, ka tagad preti nemaz nesaņemsi to piedošanu. Jo tā ir - viena puse aiz kaislībām dara pāri, bet otra puse, kas ir tādā pašā apziņas līmenī tikai citā spēles laukuma pusē, - apvainojas, tur naidu. Tu savu gājienu izdarīji. Tava meita identiski dara to pasu. Absolūti identiski. Tagad Tev ir jāgaida, kad viņa mainisies. Tu savu apziņu mainīji, Tu saprati, ka tā nebija labi. Tam bija vajadzīgi daudzi, gari gadi. Tagad Tev jāgaida, kad meitai apziņa mainīsies. Varbūt tikpat ilgi. Varbūt ilgāk.

Jā, atliek būt nesavtīgai pret meitas bērniem, vismaz tā izpirkt savu cietsirdīgo attieksmi pret meitu viņas bērnībā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18398349