Izmisums

sirsnina

Slēdza sirsnina: "!".

sniegakaraliene
Tagad es to saprotu,arī tad sapratu un ļoti to nožēloju,mana vīrene aktīvi pret mani sāka aģitēt pēc tā,ka vīrs meitai uztaisīja smadzeņu satricinājumu es saprotu,ka izklausās mežonīgi,vēlos likt visas kārtis uz galda,lai saņemtu pēc iespējas skaidrāku padomu.Nu kā tas tā nākas,ka viens un tas pats vīrietis pret vienu bērnu var būt agresīvs,bet otru dievināt?

Uz šādām lietām tiek ieteiktas arī garīgas prakses, piemēram, katru dienu veltīt lūgšanu meitai. Caur lūgšanām mainas karma (Tava karma ir dzīvot ar šo nastu uz sirdi, ka kaislību dēļ iemainiji meitu un meita Tev nepiedod - piedošanas nesaņemšana arī ir karma, kas Tevi spiež, pie tam pelnīta). Ja Tu uzlabo attiecības mentālā līmenī, tad tas, kas ir "smalkajā līmenī", pēc noteikta laika materializēsies. Tā ka, ja apzināti strādāsi smalkajā līmenī pie attiecību uzlabošanas (katru dienu veltīsi viņai lūgšanu), tad varbūt viņa reaģēs nevis pēc 20 gadiem (vai šajā dzīvē vispār nereaģēs), bet varbūt pēc 3-5 gadiem jums pats no sevis notiks kontakts ar perspektīvu.

Šis 1 dienas laikā nemainīsies. Bet ūdens var pat akmeni "izzāģēt". Lugšanas šo situāciju var mainīt.

ggff1_
Man tādas naudas nav,varu max 50 eiro,taču viņai nauda ir pietiekami.

sirsnina

pēc karmas noteikti var! Un parasti dievina savus! Rakstos ir atrunāts, ka parasti iepriekšējie bērni attiecībā pret partneri izspēlē slikto karmu. Tas, protams, nenotiek visiem vienādi, bet mūsdienu egoistiskajam, neticīgajam cilvēkam tā ir klasika just nepatiku pret sievietes svešajiem bērniem un mīlēt savus.

aha, jāgaida, kamēr meitai apziņa mainīsies, lai "māmiņai" būtu labi ; "Būda",kur galvenais varonis piedod savas 5 gadīgas meitiņas slepkavam.

Visiem bezmaz pienākums piedot nodevību, nelietību.

Drausmas!

Katram pec nopelniem. Piedodiet, bet šoreiz līdzi nejūtu nemaz.

Gygy

sirsnina
vīrene aktīvi pret mani sāka aģitēt pēc tā,ka vīrs meitai uztaisīja smadzeņu satricinājumu

Un miera vējoa dzīvoji ar to tipu tālāk? Meitu saprotu airvien labāk.. Es arī bērnu uz to māju vairs nelaistu..

Man tādas naudas nav,varu max 50 eiro,taču viņai nauda ir pietiekami.

Nu iekrāt vajag. Iekrāj 20 000 un būs cieņa.

Man vemt gribas. Ceru, ka kāds te tikai bezrūpīgi izkaidējas piektdienas vakarā.

Patiesībā Tu gribi, lai karma mainās nepieliekot nekādu pūli. Tikai ar gribēšanu. Tev ir jāveic ziedojums - jāizdara dzīvē kaut kas līdzvērtīgi labs, jo līdz šim esi domājusi tikai par savām ērtībām. Ziedot meitai lūgšanas (un dot svētības) - tas arī ir ziedojums, ko var ieskaitīt. Tas ir egoistiski un nepamatoti gribēt "parāda atlaišanu", ja pati neko neesi gatava darīt - ne vispār citu cilvēku labā (citu, kas neattiecas tieši uz Tevi un Tavu ērtumu), arī ne meitas (šobrīd viņai neko materiālu no Tevis nevajag, viņai ir dusmas, lai gan mātes svētība, atzinība, labas attiecibas ar māti visiem ir vajadzīgas, vienīgi "kaislības apziņas" cilvēki to nezin - ne Tu to zināji, kad meitu iemainīji, ne viņa to tagad zin, kad aizvainojumu pret mātes svētību iemaina).

Gygy
Es tiešām negribēju,lai otra meita augtu bez Tēva,jo viņš viņu dievina.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18398349