Izmisums

sirsnina

Slēdza sirsnina: "!".

Jā, kaut kā man sirniņas valodiņa (leksika) arī liekas desaina.

Bet tā otra meita jau neradās 1 dienā vai sekunde. Ja redzēji, ka viņiem neštimmē, nevajadzēja radīt 2.bērnu. Tagad Tu esi izdarījusi klasisko gājienu - vienu bērnu izmeti, lai vietā dabūtu citu tādu pašu, tikai no aktuālā tēvaiņa.

Sindy5
Es saprotu,labi ja meita ar mani nevēlas kontaktēties,es vēlētos,lai vismaz viņa ar māsu veidotu attiecības,draudzētos kaut minimāli,bet viņas abas arī ir pilnīgi sveši cilvēki.Tas ir šausmīgi grūti,jo ik dienu dzīvoju ar milzīgu akmeni uz sirds,ikdienā es esmu pilnīgi normāls cilvēks.

Nelda
Tādu sieviešu ir daudz.. vairāk nekā mēs varam iedomāties.

Papildināts 18.10.2019 23:54:

Gygy

sirsnina
Kā tur bija - katram pašam savs krusts jānes.. tad nu stiep un nekunksti..

sirsnina
Tu vēlētos... Stāvi labāk pie ratiem ar savām vēlēšanām! Kur tad tu pati agrāk biji, ka meitas svešinieces?

Te ir tas stāsts par to, - ja vīrietim bērnu un/vai sievieti nevajag, tad arī sievietei to bērnu nevajag. Tā arī ir tāda kaislību domāsana, jo vadās tikai no jūtām. Bet vispār ir jāvadās no prāta, kas balstīts Dieva apziņā. Laulība ir domāta, lai pāris vispirms jau radītu un audzinātu bērnus (vai darītu ko citu sabiedrībai derīgu). Ja laulība izirusi, tas apdraud bērna nākotni. Tas apdraud arī sievietes nākotni, jo, protams, bērnu audzināt vienai ir nekomfortablāk nekā laulībā. Patiesībā tas ir pat tik nekomfortabli, ka bieži sievietes izlemj atstāt bērnu citiem audzināšanai vai emocionāli no šiem bērniem distancējas,kaut fiziski ir kopā.

Un tad sieviete dara nākamo kļūdu - savu pienākumu - bērnu (un pienākumu viņam nodrošināt labas attiecības ar tēvu, pārējiem dzimtas locekļiem) iemaina pret savu komfortu - jaunu tēvaini, lai gan tas patiešām bieži nozīmē to, ka vecie bērni ir jāatstaj, jo tā ir klasika, ka jaunajiem partneriem grūti bērnus pieņemt vai attiecības var veidot tikai tad, ja vecie bērni dzīvo citur vai vismaz daļēji dzīvo citur. Un sievietes savu ērtību dēļ uz to parakstās.

Tev vajadzēja salabot veco mājiņu, lai Tavam bērnam būtu, kur augt. Izdarīt visu labāko, lai Tavam bērnam ir labi. Bet Tu izdarīji tā, lai Tev būtu labi. Bet bērns ir prioritāte -ģimenes veidošanas prioritāte, sekas un atbildība.

Bet Tu savu pirmo neveiksmīgo mēģinājumu (laulības produktu) iemeti miskastē (izmeti no savas dzīves), lai varētu veikt savu otro mēģinājumu. Negribēji kalpot 1.laulības mēģinājuma sekām. Tas nenozīmē, ka Tu nedrīkstēji precēties ar citu. Bet bērna komfortam vajadzēja būt kā prioritātei. Tavā gadījumā tas nozīmēja atteikties no 2. vira un v ēl vienu bērnu tādās attiecībās neradīt.

Neuztraucies, tā dara ļoti daudzas sievietes. Tikai maz par to runā. Runā par to, ka bērni ir dzīves jēga un ka pēc šķiršanās dzīve nemainās un "dzīve sievietei paliek tikai labāka".

Protams,ka meita uzskata patēvu par mežoni,es ļoti centos starp viņiem izveidot labas attiecības,pirku meitai dāvanas,puķes,lai vienmēr apsveic svētkos vīru ,braucām kopā uz koncertiem,centos viņus satuvināt,bet bez rezultātiem.Dāmas kādas Jūsu bērniem ir attiecības ar patēviem,ja tādi ir vai tiešām tās ir ideālas?

renjchiks

Stulbs jautājums kāpēc miesīgu bērnu vīrietis dievina, bet neīsto gatavs nosist...jo vīrietis mēsls un māte nav labāka

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

black sand

Realitate jau ir tada ka Tu gribi tas attiecibas ar meitu ne jau meitas dēļ bet sevis dēļ. Attiecīgi meitai nav vajadzības un vēlmes izpildīt Tavas egoistiskas iegribas justies ka labai mātei,but atzītai sabiedriba ka laba māte,apliecinat ka toreiz pagātne nekas tads jau nenotika un esi izdarījusi pareizo izvēli un protams pie visa kopuma ir vainiga tikai Tev sliktu velošā vīramāte.

Tu vel arvien te rakstīt neuzņemies atbildību par notikoso un to ka bernu būtība pameti kad biji vajadzīga vinai gan ka mate gan aizstāvis un izvēlējies pieaugušo tevaini kurs jau vispar ne pie ja nav vainigs jo savu bernu taču mīl! Bet Tu meitai vairs neesi vajadzīga un Tavas vēlmes apmierināt vinai ari nav nekādas vajadzības lidz ar to ir nopietni jāpadomā kas tad butu tas iemesls kādēļ lai Tavs berns Tev piedotu ja Tu pat vainiga nejuties.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18398349