Izmisums

sirsnina

Slēdza sirsnina: "!".
Pasadena4

Pat, ja jūs atjaunotu kontaktu un viņa runātu ar māsu - kas uzlabotos? Izklausās, ka pret viņu joprojām ir izteikti negatīva nostāja jūsu ģimenē (no visiem ģimenes locekļiem). Viņa jau tik daudz ir cietusi bērnībā no jums, kāpēc tas jāturpina? Neredzu pilnīgi nekādu viņas ieguvumu šajā kontaktu atjaunošanas pasākumā. Vēl jo vairāk - tagad viņai pašai ir bērni, iespējams, ka viņai ir vēl lielāka motivācija izolēties no jūsu ģimenes - ir cilvēki, kuri savus bērnus grib pasargāt no vardarbības vai potenciālās vardarbības.

Papildināts 21.10.2019 23:24:

Ar “viņa”, es domāju vecāko meitu.

Kaktusadata
Diametrāli pretēji, nevis apklusināt sirdapziņu, bet tieši sapurināt sevi, kā jau minēju mana ikdiena ir darbs un mājas, vīrs, meita un tā tas ir visu mūžu, esmu vāveres ritenī, man nav laika pabūt vienai ar savām domām, ne mirkli , darbā ir domas par darbu, mājās ir vīrs un viņa domas.

Marso

sirsnina

Un kā tu gribētu atjaunot šo kontaktu? Tavs vīrs ir gatavs mesties ceļos un lūgt piedošanu tavai meitai?

Pasadena4
Gan jau, ka ir kā Tu raksti, bet pieņemt to ir ļoti grūti.

Papildināts 21.10.2019 23:36:

Marso
Tieši pretēji, mans vīrs viņu neieredz un censtos kontaktu iznīdēt pašā saknē, es savās smadzenēs nespēju aptvērt kā tas tā var būt, kādēļ viņš to dara? Es saprastu, ja pašam nebūtu bērnu, bet te pašam arī ir meita. Tā ir greizsirdība vai psihiskas novirzes?

teemant

sirsnina
kāda jēga no tā, ka savā smadzenē nespēj aptvert, ja tāpat esi ar viņu kopā? Tas jau vien liecina, ka esi viņa pusē un atbalsti šo neieredzēšanu. Deffo.

Papildināts 21.10.2019 23:45:

pieņemt to ir ļoti grūti.
to, ka vecākā meita nav mazohiste un nahren tāda ģimene nav vajadzīga? tev gadījienā tas vecis ar nav kaut ko smagi izdauzījis?

''I can't drown my demons, they know how to swim....''

Laine
Kāpēc izglītotās ElenaElena un sirsnina raksta tik dīvaini, bez atstarpēm (šajā tēmā līdz aizrādījumam)? Un konsekventi nepareizi rakstot, piemēram:
Personības dubultošanās? Bet kāds tur brīnums, ka cilvēks ar tādām, atvainojos, novirzēm, raksta daudz? Izglītība jau neko nemaina. Var jau saukt to savādāk, bet dzīvot gadiem ar agresīvu vīrieti, kurš piekāvis pašas bērnu, ienīst to vēljoprojām ļoti smagi, kaut gadiem nav viņu saticis... Un spriežot pēc autores komentāriem, pati nemaz nenožēlo to, kas noticis, tikai kaunās par faktu, ka ar meitu un mazbērniem nav attiecības... Kā vēl to nosaukt? Nu labi, sevis nemīlēšana, sevis necienīšana... Bet cilvēks, kurš dzīvo kopā ar tādu vīrieti, tur noteikti ir kāda dziļāka problēma apakšā, jo normāls, sevi mīlošs cilvēks nekad tam nepiekristu.

Papildināts 22.10.2019 06:36:

sirsnina
Tieši pretēji, mans vīrs viņu neieredz un censtos kontaktu iznīdēt pašā saknē, es savās smadzenēs nespēju aptvērt kā tas tā var būt, kādēļ viņš to dara? Es saprastu, ja pašam nebūtu bērnu, bet te pašam arī ir meita. Tā ir greizsirdība vai psihiskas novirzes?
Klau, laiks jau pašai uzņemties atbildību par savu rīcību. Lai ko tur tas virs, bet kāpēc TU to visu pieļāvi? Akceptēji? Piedevi? nevis meklē izlīgumu ar meitu, bet sāc ar sevi - kā tu sev to vari piedot? Kāpēc, lai meita ko piedotu, ja ABI varmākas - tas, kurš uzbruka un tā, kura to pieļāva un akceptēja, paši pat neuztver kā gadījumu, kuru viņiem jānožēlo?

Nevajag sevi attaisnot, jo attaisnojuma nav šādai rīcībai. Nav "es jau neko, tikai skatījos" rīcības - ar to, ka tu to pieļāvi un pēc tam nerīkojies atbilstoši, arī esi līdzvainīga. Un ceru, ka jaunāko bērnu ar nesit savos "tā jau nav īsti sišana" veidos Ja jau jaunākajam bērnam nav smadzeņu satricinājums, tātad nav sišana? Žēl bērnu... Meita pareizi dara, ka nepiedod.

Mija

Autorei- fakts, ka esi ar vīrieti, kurš Tavu bērnu ienīst, jau liecina, ka kaut kas smagi nav kārtībā ar Tavām vērtībām...

Es pareizi sapratu, ka vecākā meita ir veča pabērns, bet jaunākā - miesīgs bērns?

Laine

Liaana

Te jau daudzreiz bija aizdomas, ka tēma feiks, tāpēc ieliku faktus. ElenaElena tāpat kā sirsnina mēdza Cāļa pastāvīgos komentētājus saukt par troļļiem, neizglītotiem, ..

ElenaElena viņa rakstīja, ka dzimusi ASV, latviešu valoda kā otrā valoda, bet tas ir tiešā pretrunā ar šo tēmu, lai arī izteikšanās stils identisks. Visticamāk jau sakars ar ASV ir kādi pāris nelegāli gadi Bostonā.

Bet interesantāk ir šis no ElenaElena repertuāra: "Man ir interesanti palasīt standarta latviešu viedokli dažādās jomās,tīri pētnieciskos nolūkos,dzīvē es to nevaru ieraudzīt,latvieši reālajā dzīvē ir ļoti kautrīgi un noslēgti,šeit atklāti,tādēļ man ir ļoti interesanti redzēt ko šī mana mīļā arāju tauta patiesībā klusām pie sevis domā. "

Liaana
Beidziet rakstīt muļķības, es esmu sens cāļa lietotājs, bet es neatceros Elenu, tādēļ nesaprotu ko Jūs vispār ar to domājat, neesmu ne viņa, ne Umcis, ne Kastaņa, neviena no šīm minētajām, viņas nav vienīgie cāļa lietotāji kuri raksta bez atstarpēm, tādu ir ļoti daudz, it īpaši vecāka gada gājuma dāmas, manā gadījumā tas ir dēļ telefona, citām varbūt tāpat. Ja jau pēc tāda kritērija mēģināsiet minēt kas es esmu, tad neuzminēsiet nekad, palasiet citās tēmās, bez atstarpēm raksta ļoti daudzas.

Papildināts 22.10.2019 08:43:

Liaana
Es jau šeit simts reizes rakstīju, ka pret jaunāko meitu ir diametrāli pretēja attieksme, vīrs uz viņu man nekad pat uzkliegt nav ļāvis, vienmēr viņu aizstāv, dievina, tieši dēļ tā kontrasta tas viss lieks tik jocīgi, es pat teiktu slimi.

Papildināts 22.10.2019 08:44:

Lusesita
Jā, tā viņš ir.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18398349