Izmisums

sirsnina

Slēdza sirsnina: "!".

sirsnina
Jaunākā meita ir miesīgs bērns, bet vecākā - pabērns?

Laine
Tu esi slims cilvēks

Bet KO TAD TU NAIVI BRĪNIES PAR KONTRASTU????????????

Laine
Es reāli nesaprotu ko Tu te murgo. Tākā no mēness nokritusi.

Papildināts 22.10.2019 08:55:

Laine
Kas tad cits Tu esi, ja ne trollis, ko Tu šeit dari? Kādēļ manā tēmā bāz iekšā pilnīgu sviestu? Kā Tavs pievienotais sviests sasaucas ar manu tēmu? Kādēļ, lai izlasītu sev domātus ieteikumus , man ir nemitīgi jālasa cauri psihiski slima cilvēka ievietoti sviestaini palagi no kaut kādām svešām tēmām acīmredzot izrauti?

Papildināts 22.10.2019 08:59:

Laine
Slimiķe ej ārstēties, jā es taisni šodien no Bostonas atlidoju ar nelegālajiem imigrantiem.

Ja tēma nav izdomāta, tad autores vēlme šķiet pilnīga bezkaunība. Paģērēt no pamesta, vardarbībā cietuša bērna kontaktu, mīlestību utt. Pati tak iemainīja pret vardarbīgu veci, lielā mīla, bļin. Ja vēl būtu sen šķīrusies un ļoti nožēlotu, atzītu vainu, tad vēl varētu cerēt, bet arī, protams, meitai visas tiesības nevēlēties nekādu kontaktu. Bet šeit viss tiek padrīts par normu, piesaukts, ka gandrīz visai klasei tādi apstākļi bijuši. Fui.

Kapriza

sirsnina
Nu un tavs cukurduukuliitis, jaunaakaa atvase, nezin, ka ir arii miesiigaa maasa? Viņām kontakts ir liegts?

Laine

sirsnina
Psiho tāpat kā ElenaElena, un fantazēt patīk tieši tikpat lielā mērā.

Lusesita
Manā skatījumā visi bērni ir vienādi, es pret pilnīgi visiem gan saviem, gan svešiem bērniem attiecos vienādi labi, man tik tiešām liekas, ka ir slima tāda attieksme pret bērnu vēl, jo vairāk cilvēkam kuram pašam ir bērns.

Papildināts 22.10.2019 09:09:

Kapriza
Protams zin, kad bija maza māsa viņu auklēja, vīrs vienkārši ir jaunākajai smadzenes izkompostrējis, viņa dzied viņam līdz, es pati kādreiz liku mazajai rakstīt māsai, bet māsa neatbildēja.

Kapriza

sirsnina
Bet tu turpini dziivot ar taadu cilveku. Tad kurš no jums ir slims? Tev nimpis ir nr. 1. Ka tikai nepamet. A meita lai netraucee dziivot, atviegloti nopuuties, kad pie omes nofiireejaas.

Papildināts 22.10.2019 09:12:

Nu reekini, ne viņa meita, kaa skabarga aciis, kaa atgaadinaajums par citu viirieti tavaa dziivee. Aj, šausmiigi. Es taa negribeetu...

Laine
Kāda krople Tu esi, kādā kropļu ģimenē esi augusi, ja uzskati, ka šī ir tēma par ko paņirgt vai iztroļļot, šeit bija ierakstījusies sieviete, kuru bērnībā seksuāli izmantoja pedofili ,ja kāds par šādām lietām spēj ņirgt, troļļot tad viņš no pedofiliem daudz neatšķiras, tāds pats kroplis vien ir, normāls cilvēks neņirgs par citu nelaimēm, kur nu vēl tāda apmēra.

Papildināts 22.10.2019 09:20:

Laine
Liekot roku uz sirds varu pateikt, ka ne kripatiņu neesmu fantazējusi atšķirībā no Tevis, bet tādiem kā Tu to nesaprast, ja pašu neskar tad var ieņirgt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18398349