Reklāmas ik pa 2-6komentāriem

maijs

Slēdza KarlisDelfi: "Ētiskas, nevis tehniskas dabas jautājums.".
maijs

Vai Jums tur cieņa pret foruma lietotājiem vispār ir palikusi? Ik pa diviem komentāriem iebāzta reklāma, ka acis kož ārā. Jau tā viss portāls raibu raibais.

Papildināts 20.10.2019 10:38:

Tfu, ik pa 2-3 komentāriem.


Lieto Opera parluku telefonā, neredzēsi nevienu reklāmu!

Sissi3

VAI PASTĀV IESPĒJA AIZVĀKT TĀS REKLĀMAS?JA MAN VAJADZĒS KO,ZINĀŠU,KUR MEKLĒT.TĀ IR NECIEŅA PRET FORUMA LIETOTĀJIEM!


http://lbyf.lilypie.com/lKeCp2.png

http://lagf.lilypie.com/0MmUp1.png

Es tāpat visai pasaulei esmu kā skabarga pakaļā.Dodiet man vairāk brīva laika pārdomām,un es kļūšu vēl lielāka skabarga...

 

ICH BIN BEKLOPPT UND IMMER GUT GELAUNT...

KarlisDelfi

Sveiki!

Es atvainojos par novēloto atbildi.

Esmu persona, kas ir ievietojusi reklāmas starp foruma ierakstiem. Dotajā brīdī reklāmas tiek attēlotas pēc 1. un 6. ieraksta, kā arī pēc lappaspušu skaitītāja.

Gadījums, kad tiek attēlotas divas reklāmas pēc kārtas ir nepilnība, par kuru es esmu atbildīgs. Par to es izsaku atvainošanos. Tuvākajā laikā to izlabošu.

Es vēlētos lūgt, lai šeit tiktu uzdoti jautājumi par novērotām tehniskām kļūmēm, Protams, man nav nekādu iebildumu nodot jūsu pausto viedokli tālāk personām, kas ir atbildīgas par konkrēto ideju īstenošanu, bet, es domāju, šādiem jautājumiem un kritikai ir atbilstošākas foruma sadaļas, kur to darīt.


Deizy

KarlisDelfi
Amata apraksta bija noteikts, ka japadara forums nebaudàms? Tiem Delfu igauńiem vari nodot sekojośo - kamèr reklàmas bija samèrîgà daudzumà, neko neblokeju un pat kadreiz uz kàdas uzklikśkinàju. Tagad laimigi esmu atradusi veidu, ka lasit pilnigi bez jebkadam reklamam. Tehniski tas nav grûti. Domàju, ka śàdu cełu izvèlèsies arvien vairàk lietotàju. Vai pamazam atbirs pavisam.

Papildināts 24.10.2019 19:44:

Starp citu, kuras ir śîs "atbilstośàkàs sadałas" ?


Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

Ilziite_Ro

Izmantojot Google Chrome pārlūkprogrammu, bez maksas var uzinstalēt AdBlock, tad nebūs reklāmu https://chrome.google.com/webstore/detail/adboom-ad-blocker/cajimjmphdgkpcefbpinlmliccebbcka

Ilziite_Ro
Paldies, tagad man tās reklāmas vairs nekaitina.

AsTheCopperStatue

Es arī agrāk nekad nebloķēju reklāmas. Delfu mārketinga neveiksmīgais triks ar reklāmām starp postiem bija tas, kā dēļ uzliku AdBlokeri. Tagad neredzu nevienu reklāmu un laimīgi dzīvoju neziņā


Как медное изваянье

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18398391