Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Botoksa injekcijas

Martinella

Atkal atjaunoju jau iepriekš pārrunāt tēmu.... Izskatīju vēlreiz, bet neko atkal konkrētu par labiem speciālistiem neatradu, izņemot Kolontaju (ja pareizi uzrakstīju), un par viņu ar duālas atsauksmes... Iesakiet kādu patiešām labu speciālisti, lūdzu. Nevajag lētu (uz to jau esmu iekritusi pēd ējā reizē gadu atpakaļ, tagad paldies dievam, sekas ir izgājušas....) VAJAG Labu. Skatos, 4.dimensijā ir speciālisti, bet izņemot Valeini, ne par vienu neko nezinu.. It kā Valeine esot laba, bet atkal - redzot, cik slikti sadarīt Zeltiņa, māsa, rodas aizspriedumi.... Tāpēc lūdzu, pa dalāmies!!! paldies liels, meitenes!!

Man aktuālākais ir pieres horizontālās krunkas, tas jau man gan no bērnības izteikts.. Un vēl protams, filleri pārējā sejas zonā.

mikausite

Martinella
Es beidzamo reizi tieši uztrāpīju Valeinei, jo manējā dakterīte dekrētā, un zini man ļoti patīk rezultāts.

Martinella
es arī pie Kolontajas taisu botoksu dusmu rievai. jau vairākas reidzes esmu taisījusi, bet īsti neapmierina rezultāts. ar visu botoksu dusmu rievu varu saraukt. Kautkā nenobloķē. Viņa saka, ka lielāku devu nevar špricēt, tad uzacis var nošļukt. Tad nu domāju, vai viņa neprotās, vai mana dusmu rieva neņem pretī botoksu.

mikausite
vari lūdzu pateikt, cik maksāja botokss pie Valeines?

un vēl, vai kāda ir taisījusi pie Kolontajas lūpas?

Papildināts 21.10.2019 11:51:

es domāju permanentās.

mikausite

Paldies Tev ka iedrošinājies griezties pie viņ as! Cik Tev izmaksāja šis?

Karolinakkk

Zini, varbūt Tavai Kolontajai taisnība par uzacīm, es uz šito iekritu pēdējo reizi, man viena pofigā salaida baigu devu un visu gadu staigāj7 ar nolaistām uzacīm,to protams, tikai es un vīrs mana, bet bija traki. Tagad pagāja gads, un tikai tagad jūtu, ka ir izgājis, tā kā - mazāk ir vairāk...

Martinella
cik tu maksāji pie Valeines? un kā tev ir pēc viņas darba, riktīgi nobloķē, nevari saraut pieri?

Papildināts 21.10.2019 13:13:

oi, tas bija Mikausītei domāts. ceru, ka atbildēs.

mikausite

Es taisīju dusmu rievām, bet drusciņ arī iešpricēja horizontālajās. Maksāja laikam 185, bet toreiz bij kaut kāda akcija un pa 155. Nu neteikšu gan, ka ir tā, ka nemaz nevar saraukt pieri. Arī iepriekš tā nebija

hmmm, a varbūt tā arī jābūt, ka var bišku saraukt, bet es tik iedomājos, ka vajadzētu vispār nesaraukt

Karolinakkk

Zini, ar šito lab@k pašai sevi piebremzēt, jo viss šitas aiziet azartā, ziņu pēc sevis. Gribas botox Vairāk, grumbas mazāk un rezultātā plastmasa seja

Tulip

Dakteri jau arī jautā cik ļoti izteiktu gribas to pieres gludumu. Ja nejautā, pati taču var pateikt, gribu pavisam maskas veida super gludu, vai tā lai gluds, bet dabīgāk tomēr- ar kustību amplitūdu. Vai uzacis gribu uz augšu ļoti, vai tikai mazliet.

Mja, botic noteikti ir procedūra, kur izvēles kritērijs ir nevis arsts, bet jauns speciālists pieritei ....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398421