Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Botoksa injekcijas

Martinella

karlaxv
Izklausās pēc vājas reklāmiņas sev vai draudzenitei ... nu tik jautās, nu tik ieteiks "labu ceniņu "

pata77

Man pēc 1,5 mēnešiem sāka iet ārā botox dusmu rievai, gāju vēlreiz un tad man ārsts iešpricēja arī fillerus, pagaidām turās, bet var nedaudz redzēt krunciņas.

Ja pareizi dara, tad arī problēmu nekādu nebūs

Kas te rakstīja par Kolontaju... droši vien ka grūti ir izvēties sev piemērotāko ārstu, bet viņai ir pārāk daudz cilvēku un baidos ka viņa ir palaidusi uz konveijeri..tā ka arī cilvēks var pēc pieraksta atnākt un sēdēt gaidīt... attiecīgi arī izdalīt uzmanību tik cik vajag lai var normāli visu izrunāt nesanāks...

Ir dzirdētas labas atsauksmes par Ināru Stepanovu - Kolonna lāzerklīnika...tāpat visnotaļ labas atsauksmes Džuljeta Ulmane - privātklīnika...

Es domāju ka novērtēt vai šis speciālists der jeb nē, var aizejot uz konsultāciju un tad jau taps skaidrs vai ir saikne jeb meklēt citu speciālistu...

Papildināts 10.04.2020 08:41:

Jā un svarīgs rādītājs šai jomā - lēti tocno nebūs labi!

Man patik Dr. Olga Leitāne.

Pirmo reizi pamēģināju botulīna injekcijas - pierei un sānos, ap acīm - ļoti labs rezultāts , esmu ļoti apmierināta. Injekcijas veicu pie dermatoloģes Dinas Mihailovas- Evijas Rodkes klīnikā. Samaksāju 320 euro - gribēju , lai ir dabīgi . Rezultāts ir ļoti labs - izskatos jaunāka, piere un ap acīm āda gluda. Dina man ieteica kādas procedūras pašai mājās jāveic ( ultraskaņas masāžas), kādus krēmus jālieto, ko labāk darīt, ko nedarīt... Pēc 14 dienām jābrauc uz atkārtotu vizīti - ja kaut kur vajag , tad vēl injekcē , bet man viss kārtībā , papildus neko nevajadzēja. Patīk , ka daktere neliek neko lieku darīt ( finansiāli) , bet iesaka pašai mājās procedūras veikt. Kā arī , jautāju , varbūt man vajag arī nedaudz lūpas palielināt, bet daktere atrunāja - teica, ka , protams, ja kliente vēlas , viņa var sašpricēt , bet principā - man nevajagot.Pilnīgi noteikti , pēc 4-6 mēnešiem braukšu atkal pie D.Mihailovas.

Ince1812
Man Dina ļoti patīk. Taisīju pie viņas lūpas ar filleriem, iznāca tieši tā, kā gribēju - dabiskas. Man pat liekas, ka varbut vajag vairāk, taču baidos pāršaut pāri strīpai. Botox jātaisa ik pec 1/2 gada?

tabidze

Grumbas, ja izteikti, vēl var saprast, bet vai tiešām "pīļknābji" vēl ir modē? ....

tabidze
Es virslūpas grumbas taisīju. Lai būtu labs rezultāts, mazliet aizpilda pa lūpas kontūru arī. Nav pīļknābis

320 man liekas ļoti dārgi, pie tās pašas Kolontajas taisu pieri un acis par 150, Premiumedical arī vienreiz taisīju bija ap 200 kaut kur. Rezultāts labs, vienu reizi pie Kolontajas bija ka vajadzēja piešpricēt, jo viņa uzmanīgi taisa lai nav par daudz

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398421