Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Botoksa injekcijas

Martinella

simbba
GribuKartibu

Meitenes tās hialuronskābes injekcijas, ko gribat pie Rodkes, Keirāna vai Dinas taisīt ir tie paši filleri vai biorevitalizācijas, vai vēl kaut kas cits? un kādu efektu tās dod?

Esmu nobriedusi botoksam, bet domāju starp 2 ārstiem - Azarjanu un Keirānu. Ko labāk izvēlēties - dermatologu vai plastisko ķirurgu šinī jautājumā?

Alija

jautaajums2011
hialuronskābes injekcijas uzlabo ādas izskatu, to mitrina, āda ir gludāka, vienmērīgāka, svaigāka. Viss notiek virskārtā.

Botokss paralizē noteiktus nervus, atlaižas dusmu rieva pierē.

Filleri aizpilda dziļās grumbas, kas izveidojušās no mīmikas. Dažreiz ir izvēle starp botosku un filleriem, citreiz kombinē, bet šie neietekmē ādas kvalitāti.

Biorevitalizācija ir vitamīnu kokteilis dziļākajiem ādas slāņiem. Līdzīgi kā hialuronskābe, bet darbojas dziļāk, ilgāk un efektīgāk.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Alija
Tu saistīta ar šo jomu, vai vispārējas zināßanas? Man šis aktuàli, jo kremus nevaru lietot. Hialuronskàbju infekcijas liekas labs risinàjums. Plastiskās ķirurģijas klīnikà skaidroja, ka labàk fillerus. Gan estētiski paceļ ovàlu, mazina grumbas, gan pakàpeniski sadaloties, uzlabo ādu no iekšienes. Abus 2 vienlaicīgi neieteica špricēt.

Biorevitalizācija ir hialuronskābes ievadīšana, ar mērķi mitrināt-to arī plānoju. No filleriem nedaudz baidos un šķiet, ka tie man vēl nav nepieciešami.

Alija-par biorevitalizāciju Tu jauc, tā ir tikai hialuronskābe. Tas vitamīnu kokteilis, saucās kā savādāk.

Papildināts 05.03.2021 14:09:

Šķiet, ka mezoterapija ir tas vitamīnu kokteilis.

Alija

puuka22
Nē, bet es gandrīz visu, izņemot fillerus, esmu pamēģinājusi.

Man kosmetologi to procedūru sauca par biorevitalizāciju. Iespejams, ka tās ir līdzīgas procedūras. Baigi ātri jau viss kas nāk klāt un mainās.

Papildināts 05.03.2021 14:28:

puuka22
es reāli nevaru saprast, kā filleri, kas ir apmēram kā mākslīgo krūšu ekvivalenti sejā, sadaloties, var uzlabot ādu. Nu ok, tie ir bioloģiskie gēli, kuros ir hilarionskābe, bet tas tomēr nav ādas kvalitāti uzlabojošs līdzeklis.

Kā arī ar filleriem tomēr vajag ļoti uzmanīgi - tik bieži redzēts, kā sašpircē deguna-vaigu rievā un paliek smaga seja.

Kā tad- filleri sadaloties uzlabo adu....aaaaa...

ja šis ir precīzs mediķa citāts, nevis pārfrāzējums no draudzenes vai reklāmraksta nekorekts atstāsts, tad no tas vietas vajag mukt tā, ka tupeles paliek nopakaļ.

Papildināts 05.03.2021 14:41:

Un jā, biorevitalizacija ir vienkārši sakot Hialuronskābes inj

Es nesen sataisīju PRX-33 pīlingu, kas skaitās neinvenzīva biorevitalizācija, jau pēc pirmās procedūras ir baigi labi. Jāiziet kurss 3x, negatīvais ka sanāk dārgāk kā šprices, bet pozetīvi, ka var uzreiz cilvēkos rādīties un man ar tās šprices nebija mīļākā nodarbe... bet rezultāts labāks kā pēc mazoterapijas (biorevutalizāciju neesmu špricējusi)

Paldies par ieteikumiem un viedokļiem!

Man ne reizi nav bijusi neviena procedūra. Tagad tikai pirmo reizi sāku par to interesēties un meklēt.

Pašā pamatā nevaru saprast - vai labāk ir iet pie plast. ķirurgiem vai der arī piem. vnk labs kosmetologs?!

Skatos, ka arī Capital Clinica Riga veic tamlīdzīgas procedūras. Bet laikam jau labāk uz Rodkes klīniku tēmēt?

Tiem, kas regulāri šo piekopj - kā ar cenām? Ar ko faktiski rēķināties, ja gribas pieres daļu un ap muti rievas (acis nav tik traki)? Nepietiek taču ar to vienu ampulu, ne? Cik saprotu mēdz taču arī kombinēt - botulīnu ar citām kopā?

Papildināts 05.03.2021 15:25:

burumburums
Kuru klīniku/ salonu apmeklē? Paldies!

GribuKartibu
Vislabāk ir arsts, kas šo dara regulāri. Un kam ir apmierināti klienti. Tam nav obligāti jābūt plastiskajām ķirurgam vai ķirurgam vispār. Es it ka esmu par augstu standartu profesionalitāti, bet šajā joma ir arī kaut kāda netverama “vieglas rokas” un sejas izjutas ( bez obligātajam pamatzināšanām ) klātbūtne . Kas vaj nu ir , vai nav. Un varbūt pat nav vienāda attieciba uz visiem pacientiem. Tas tā, piebilde Garantijh šeit vispār nav.

Alija

Esmu bijusi Premium Medical, ārstes uzvārdu neatceros, cena bija ap 250. Bija ok, bet tad sāku iet pie Kolontajas, tur ir lētāk, ap 150 eiro, un lielas atškirības nav. Tā kā botokss saglabājas vidēji 7 mēnešus un tā ir diezgan regulāra procedūra, man finanses īsti neļauj tam tērēt 350 eiro x2 gadā. Ja tas būtu kā operācija - čik un risinājums uz mūžu, tad ir jēga, bet citādi jādomā, cik daudz kur tu ieguldīsi un uz cik ilgu laiku tas strādās.

Vispār cenu botoksam nosaka tas, cik daudz preperāta uz tevi vajag. Man likās, ka vajag tikai dziļajā pieres grumbā vienu dūrienu, bet izrādās, ka vajag vēl 4 vietās pierē, lai nenolaižas uzacis utt. Citam varbūt vairāk vai mazāk. Atkarīgs no problēmas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398421