Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Botoksa injekcijas

Martinella

Vinnny

Es biku Tevī vīlos. Jāatzīst.

Reiz tēmā, kur dāmas čaloja par dab.frišināšanās metodēm, nu, krēmi tur, pašmasāžas, kas nu vēl tāds u.tml. Aber tagad lasu, ka arī cita stila procedūras nomēģinātas. Uuupsī! ) Bija radies priekšstats par visa dab.atzinēju.

Optimists optimistiem optimists.

Alija

Vinnny
ej nu! Vīlusies? Es nekad neesmu bijusi tikai dabiskā atzinēja un nekad tāda neesmu izlikusies. Ir lietas, ko var izdarīt manuāli, lēti un efektīvi, un problēmas, kas ir novēršanas ne-dabiski. Kopš jaunības hiperspēcīgs reflekss ievilkt starp uzacīm dziļu rievu ar masāžu nav izlabojams. Tikai reklāmās stāsta, ka tur var izmasēt un izlīdzināt, bet tas strādā "parastos" gadījumos, kad rieva parādās ar gadiem, nevis jau 20 gados, kamēr citur vēl ne zīmes no novecošanas.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Vinnny

Nu, tāds priekšstats radās no tās tēmas, un tēma bija par dabiskumu. Tāpēc tā.

Optimists optimistiem optimists.

Alija

Vinnny
Viens nav pretrunā ar otru, manuprāt, ja izmanto pareizās vietās un situācijās. Vispirms visu izdara to, ko var panākt dabiski, un tad izmanto to, ko piedāvā medicīna un kosmetoloģija.

Bet nu re, kādi tagad atklājumi!

Pēdējās izmaiņas: Alija, 05.03.2021 23:39.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Esmu pamanījusi, ka pèc svara nomešanas kakls kļūst arvien briesmīgāks. Grūti pat pateikt, bet nu tieši vienā punktā, priekšpusē - kur sākas kakls, tādas neglīts ādas krunkas. Vēroju citas vienaudzes, neko tādu nemanu. Tikai dažām 20 gadus vecākām kundzēm esmu manījusi. Vai te varētu ko līdzēt?

Taisīju vienu brīdi pašmasāžas no Jūtūbes, bet palika vēl izteiktāk

Pacelšu tēmu. Dikti gribējās uzlabot izskatu un jūnija sākumā nez kāda velna pēc aizgāju uz injekcijām. Žēl, ka šo tēmu izlasīju tikai pēc tam.

Daktere steidzīga, hop hop viss gatavs, 300 eur, bet rezultāts slikts.

Pieres augšdaļā botoksu jūt, bet "dusmu rieva", kas bija primārā - joprojām kustās. Uz acīm nogūlās smagi plakstiņi. Fiziski sajūta smaga un izskatos mūžam aizpampusi.

Dakterei likās, ka lūpās vajag Juvaderm un es arī pavilkos. Rezultātā tas hialurons lūpās stāv kā balti graudiņi, neuzsūcies.
Es tik domāju, vai man vienai tik slikta pieredze ?

Spells
Vai tiešām par 300 to visu paveica? Man tikai lūpas ar virslūpu hialurons 500 eiro.

Spells

Pie Kolontajas biji?

Barbarra
Tas par 1ml? Pie kura daktera? Baigais cipars.

Seisuma
Mihailova. Rodkes klīnikā. Un nebija nekāds pīļknābis. Ļoti apmierināta, pagājis nepilns gads, jūtu vajag atkal.Jā, dārgi. Citur lētāk? Gribēju tikai virslūpu, uztaisīja arī lūpu kontūrās, lai būtu uz kā "turēties". Mani besī virslūpu rieviņas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398421