Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jūlija 2020 mazulīši

Minnyme

Minnyme

Sveikas, aicinu visas pievienoties, kuras savus mazulīšus gaida ierodamies pasaulē 2020 jūlijā!

Papildināts 27.10.2019 16:23:

https://calis.delfi.lv/grupas/grupa/1611-julija-2020-bernini/

Pievienojos

Pievienojos, vēl vajag 1 dalībnieku

Pievienojos! Cik jums ir laiciņš???

Vikija92
Šodien tieši 5 nedēļas

Es gan vēl neesmu apstiprināta grupā, bet man šodien 4 nedēļas un 6 dienas! Par cik plānots, tad šodien uzzināju, jo veicu asins analīzes! Es gan neceru uz brīnumu, jo ir brūni izdalījumi, bet varbūt tomēr sanāks šeit būt ar jums līdz galam

Papildināts 30.10.2019 18:08:

Oi, sajaucu, 3 nedēļas un 6 dienas

Fjuuu, tad būšu pareizā grupiņā iemaldījusies!

Papildināts 30.10.2019 18:23:

Man pēc aplikācijas un pēdējām mr ir 4ned un +/- 3dieniņas.

Papildināts 30.10.2019 18:26:

Pikabubu
Cik lasos, tad brūni var nebūt slikti. Galvenais, lai nav svaigu asiņu, bet noteikti pakonsūltējies ar doku!

Pikabubu
Novēlu, lai viss izdodas un mazulītis aug liels un vesels.

Mani atkal satrauc ik pa laikam duroša un velkoša sajūta. Ar iepriekšējo gr bija līdzīgi un tā izputēja! Kaut gan šoreiz man ir liels mierinājums, ka laikus strādāju ar specjālistu, kurš man palīdz cīnīties par šo mazulīti! Uzskaitē doma stāties uz novembra beigām decembra sākumu. Lai visu var skaidri redzēt un sirsniņu pārliecinoši dzirdēt.

SaintRose
Vai, paldies!

Papildināts 30.10.2019 18:41:

Ar mani gan parasti nenotiek kā pasakā

Papildināts 30.10.2019 18:42:

Man jau oktobra sākumā viena beidzās tieši ar šādiem izdalījumiem, bet kkā tagad liekas, ka lai arī izdalījumi ir, tomēr viss nav pastājies nu redzēs.. vakar biju arī Gaiļezerā, tur neko neredzēja, viss izskatījās labi, bet protams tik mazā laikā arī nekādu oliņu arī neredzēja ( man hcg 62,8), redzēs, ko hcg teiks 5dien! Pg gan man labs 94,8, bet tas laikam ar Utrogestan panākts!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398689