Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jūlija 2020 mazulīši

Minnyme

Es HCG uzķēru uz 8, nu tas bija tik ļoti izteikti, ka grūtniecība ir iestājusies, uzreiz arī aizgāju nodot.

Šodien HCG atnāca 952

Progesterons pats uzkāpa no 20 uz 47

Vikija92
Kautkāda sāpīte jau var būt, bet grūti pateikt, kas un kā.. man iepriekšējā reizē arī bija tāda duroša sāpīte bet ne stipra, tagad atkal itkā nav

SmilsuPele85

Pikabubu
Sveika. Nāku Tevi iedrošināt. Man dikti sasilda sirdi jaunās mēnešgrupiņas un vienmēr priecājos par ikvienu kam izdodas. Man ne tikai smērējās, bet es stipri asiņoju lielāko daļu pirmā trimestra. Biju droša ka neesmu vairs stāvoklī, bet izrādījās ka manam mazulim viss labi. Nu jau tuvojos otrā trimestra beigām un februārī satikšu savu bērniņu. Ceru, ka Tev viss būs labi. Es tikai gribēju iedrošināt un pateikt, ka notiek visādi. Arī brīnumi notiek. Lai visām veselīgas un veiksmīgas grūtniecības.

SaintRose
Super, apsveicu Tie ir patīkami cipariņi

SmilsuPele85
Paldies, ka vēl atrodas kāds, kas var uzmundrināt, kas Cālī pēdējā laikā ir retums. Veiksmi Tev un mazulim!

Pikabubu
Mums visām tādi būs!

SmilsuPele85❤️

Papildināts 30.10.2019 19:00:

SmilsuPele85
Tik sirsnīgi mans 5gadīgais dēls visu laiku prasa, ka gribot māsu vai brāli... nu kad būs, kad būs... bet pēc visiem šiem notikumiem saprotu, ka viņš man ir tāds brīnumiņš... ceru vēlvienu tādu sagaidīt

Uh, par cik man pirmā grūtniecība, satraucos par visu, kas nav ikdienišķs. Man plānots, ka mazulim pēc grūtniecības kalendāra 1 jūlijs vai jūnija beigās- redzēs.

Apsveicu visas ar Slēpītēm..

Varu padalīties ar savu stāstu :

19.10 konstatēju, ka testā divas slēpītes. 20.10 sākās nenormāli stipras sāpes un smērēšanās. 21.10 aiznesos uz slimnīcu, jo grūtniecība pirmā - gribēju pārliecināties, ka viss ok dok. Rezultātā mani stacjonēja un uzskatu ka neprofesionāls arsts man uzreiz paziņoja, ka 98% arpusdzemdes grūtniecība.( tik mazā laikā - nu labi ) Protams - punķi, asaras pa gaisu, panika, stress..... 24.10 mani izrakstīja ar tekstu - ja paliek slikti, lai saucu ātros.

Nevēlējos pieļaut iespējamību, ka bērniņš bijis slinķiits, devos pie nākamā ārsta, kas teica, ka tik mazā laikā neko neviens nevar pateikt, lai dzeru nošpu...un gaidu 10 dienas. Šodien veiksmīgi tiku pie trešā daktera - apskatīja dzemdi un sacija , ka 90% ir dzemdē jo redzot mazu melnu punktiņi - kontrolapskate 8.11.

Sirds kļuva mierīgāka.

Rezultāti :

21.10 HCG 111.9 PG 110

23.10 HCG 316 PG 84

26.10 HCG 2404 PG 119

Ceru, ka viss smuki aug uz urra.

Ik pa laikam pūšās vēders, un sāpes bet turos.

BaumLauras
Man arī 1.jūlijs

SaintRose
Apsveicu !!

Jums pirmais bērniņš?

BaumLauras
Nē, dēlam jau 9

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398689