Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jūlija 2020 mazulīši

Minnyme

SaintRose
Super, malači..

Papildināts 30.10.2019 19:54:

Woup..woup sarunas vsr uzsākt grupiņa ))

Wow meitenes, jums super PG. Veiksmi!

Sveiki es arī pievienojos šai grupiņai. Mums ir 4 nedēļas un 4 dienas!

sieva8

MieraOsta

Sveikas! Vakar uztaisot divus testus apstiprinājās manas aizdomas - jap, esmu trešā bērniņa gaidībās! Ilgu laiku ar vīru domājām par trešo, tad nu pirms vairākām nedēļām izlēmām - kā būs tā būs, un redz, viss ir noticis tieši tā kā tam jānotiek šodien aiziešu nodot asins analīzes, lai redzētu cik tad ir tas HCG, pie ginekoloģes domāju pierakstīties novembra beigās. Grutniecības kalendārs rāda, ka man ir precīzi 4 nedēļas.

Fenty

Sveikas! Ja nu kādai aktuāli - varu pārdot grāmatiņu "Grūtniecības kalendārs", ieraudzīju un nopirku par vēlu, jo biju jau grutinieicības pusē, bet par cik "Tu" jau no sākuma sev par piemiņu visu var sākt rakstīt - varbūt kādai aktuāli

Papildināts 12.11.2019 11:31:

https://www.janisroze.lv/lv/gramatas/sadzive-izklaide-valasprieki/bernu-audzinasana/grutniecibas-kalendars-cetrdesmit-nedelas-kopa-ar-nelliju.html

šī te grāmatiņa pārdotu par 5€ (tsk. Omniva)

Sveiciens no jūlija 2019... lai jauks gaidīšanas laiks jūlijam 2020

Sveiki . Pievienojos grupiņā . Mums ir jau 5 nedēļas. Pabiju slimnīcā, jo sākās smērēšanās. Ginekoloģei bija aizdomas par ārpus dzemdes grutnieciba, bet pēc veselas nedēļas ( stresa pilnas) mazais brīnums parādījās dzemdē kur arī turpina attīstīties. Nedaudz sirmi mati ,bet laimīga.

Sveikas. Arī es vēlos pievienoties slēgtajai grupiņai.

Skudrina26

Sveikas!

Vēlētos pievienoties grupiņai!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398689