Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lojalitāte pret darba devēju

Jauna ēra

Kā ir ar jums? Darbs ir darbs un viss? Vai tomēr ir lojālas jūtas?

Pārdomas radās, jo darbā viens augsta līmeņa vadītājs pārgāja strādāt pie tiešākā konkurenta. Es tā laikam nevarētu!

Riga.

Un pateizo darija! Ta nav sava firma bet svesa!

Es varētu un arī tā izdarīju - aizgāju no darba un atradu vietu konkurējošā uzņēmumā. Citu variantu jau nemaz nav, ja gribi turpināt darīt to, ko iepriekš. Tikai ar citām niansēm.

Un man darbs kā tikai darbs. Diemžēl. Es stāvu un krītu, ceļu klausuli ārpus darba laika. Bet ja man nav sajūtas, ka mani novērtē un atbilstoši motivē un atalgo, meklēšu kādu citu.

Riga.

Ja tu saslimsi piem kops tevi un pardzivos par tevi draugi un gimene! Darbam bus pofig. Tas attiecas uz visu dzive...tu esi tikai darbinieks! Un neaizvietojamu cilveku nav! Pie tam...neviens te nav vergs, brivs cilveks sava dzive drikst darit ka vins grib! Mes nepiederam darba devejam!!!

Jā, laikam jau daudz kas atkarīgs no DD attieksmes pret darbinieku. Mums priekšniecība superīga, algas virs vidējā nozarē un visādi bonusiņi, tāpēc man tāds šoks.

Riga.

Nu un? Darba devejs ir tomer svess cilvejs,un darbinieks nav vina privatipasums!

no malas

Ja līgumā nav noteikts, ka tā darīt nedrīkst, tad lai tik iet, pareizi dara.

Es esmu ļoti lojāls saviem darba devējiem, bet neesmu pārprasti lojāls. Tas nozīmē, man mana personīgā dzīve vienmēr būs pirmajā vietā, bet darbs tikai kaut kur prioritāšu rindas beigās.

a²+b²=c²

Jauna ēra
Mums priekšniecība superīga, algas virs vidējā nozarē un visādi bonusiņi, tāpēc man tāds šoks.
Nu tas ir labi, bet tāpēc jau neesi vergs.

Jā, man darbs ir tikai darbs. mana personīgā dzīve vienmēr būs pirmajā vietā, bet darbs tikai kaut kur prioritāšu rindas beigās.

Jebkurš darbinieks ir pāris nedēļu laikā aizvietojams, kāda vēl lojalitāte.

Ljoljix

Nauda ir nauda. Tas darba devejs nav nekads tēsmāmiņa, kur vairak maksaa un labaki apstakli- tur arī normali cilveki aizies stradat.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398831