Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkārtoti agrīnie spontānie aborti

MangoM

Sveikas, vai kāda var padalīties ar veiksmes stāstiem pēc atkārtotiem spontānajiem abortiem? Esam pārbaudīti krustu šķērsu, nekas neliecina par kādu novirzi.... kopā 3 MA. Tik ļoti vēlamies tikt pie sava bērniņa

Cucamonga

MangoM
Kādreiz to sauca par ģenētisku nesaderību. Diviem konkrētiem cilvēkiem kopēju bērnu nevar būt.
No otras puses-pa punktiem uzskaiti visu uz ko esat pārbaudīti. Varbūt kāda acīga, tāpat vispusēji baudīta dāma, ieraudzīs kaut ko, kas nav vēl pārbaudīts.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Marta_meitene

Tipiskākās problēmas, kas man nāk prātā, kas var izraisīt agrīnus SA/MA:

1. Vairogdziedzera problēmas sievietei

2. Asins recēšanas problēmas sievietei (trombofīlijas tests ir taisīts?)

3. Sliktas kvalitātes sperma vīrietim.

Šie visi ir pārbaudīti?

RunaaKaijas

Man pārbaudīja visādas neparastas lietas, par kurām iepriekš pat dzirdējusi nebiju (varu parakāties papīros un privāti aizrakstīt, jo vairs neatceros tās ļoti specifiskās lietas). Vienīgais, kas tā kā krita acīs, bija pēc dakteres domām nedaudz paaugstināts TSH. Norma it kā esot līdz 4mIU, bet viņa uzsvēra, ka bērniņa ieņemšanai un iznēsāšanai optimālais ir zem 2.5 un, jo tuvāk 1, jo labāk. Uzsākām vismazāko devu tiroksīna, pēc 2 mēnešiem rādītājs bija taisni zem 1, tas arī bija laimīgais mēnesis kad palikām stāvoklī un nu jau kuru katru dienu mazulim jādzimst.

Marta_meitene
Jā, tie visi pārbaudīti, tagad pēdējā pārbaude-ģenētika.

Papildināts 03.11.2019 10:10:

RunaaKaijas
Būtu pateicīga, ja uzrakstītu privāti

Pinokio

MangoM
Man vairāki SA gada laikā. Ar vīru jau divi bērni kopīgi ir,tāpēc nesaderība būt nevar. Pārbaudīja hormonus,viss rādījās labi. Bet pēc pēdējā SA,doka lika sākt PG saturošas zāles,tad nu ar viņām veiksmīgi esmu tikusi līdz nepilnām jau 18 ned.

BTango

Vai bija spontānie aborti vai missedi? Ir zināma atšķirība. Kādi starplaiki starp grūtniecībām?

Agnese9

MangoM
Uz killersunam pārbaudīja?

BTango
Visi MA, tukša augļa ola, pēc 2 mēnešiem grūtniecība 9.ned. apstājās attīstība, tīrīšana, 5 mēneši nogaidīti, bioķīmiskā grūtniecība.

Papildināts 05.11.2019 20:16:

Agnese9
Nē, nav gan! Kas tās par analīzēm?

BTango

MangoM
Es gan neteiktu, ka tie visi ir MA - tukša augļa ola nebūs MA, tāpat kā bioķīmiskā grūtniecība. Līdz ar to tā ir nelietīga un ārkārtīgi skumja pieredze, taču es nesaskatu tā saucamo patternu (kā precīzi būs latviski?).

Katrā ziņā man tas būtu daudz cerīgāk kā 3 reāli missedi (ar/bez tīrīšanām).

Diemžēl gan tukšās augļa oliņas, gan bioķīmiskās grūtniecības mēdz gadīties.

Es domāju, ka viss var notikt un viss var beigties ļoti pozitīvi

Vīram SG laba?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18398979