Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Galma dāmas tērps

MartaMartaMarta

Meitai skolā vajag, diez vai izdosies kaut ko atrast, varētu svārkus no kādiem humpalu aizkariem uzveidot vai kādu kuplāku kleitu pataisīt par galma kleitu. Kā to stīpu visvieglāk saveidot? Ir kādam pieredze?

Tipse

Stīpas no vingrošanas riņķa vai salocītas stieples ir redzētas.

Elza

Esmu savulaik vienu kleitu uz karnevālu vilkusi ar visiem mājās esošajiem svārkiem apakšā, vizuālas efekts bija, tikai karsti. Stieples no dārzam paredzētajām, būs gan lēti, gan funkcionāli. Nu, vai tilla aizkari par pāris apakšsvārkiem, varēs arī apsēsties bez bažām.

Elza
Pareizi. Labi, ka pieminēji apsēšanos, laikam labāk bez stīpas bet ar vairākiem apakšsvārkiem

AsTheCopperStatue

Es savulaik tāda tipa tērpam pamatnei (kuplumam) humpalās atradu kāzu kleitu ar kuplu tilla apakšu, korsetveidīgu augšu un tam visam pa virsu bija mežģīnes kaut kādas. Es tās mežģīnes noārdīju un pa virsu vienkārši uzvilku puķainu garo vasaras kleitu, kam svārku daļa ir saules griezuma. Sanāca lēti, labi un smuki.

Как медное изваянье

Man šodien laimējās, humpalās dabūju kleitu, kas der gan augša, gan apakša. Mazliet jāapdarina, jo mugura paplika, negrib tādu un kuplums jāuzraisa no kādiem aizkariem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18399063