Palīdzēt studentam. Bezdarbs.

Ketta

Slēdza Ketta: "jauna ualabota aptauja".
Ketta

Vai varētu lūdzu palīdzēt manam labam draugam ar bakalaura darbu?

Aizpildot aptauju.

Temats Bezdarbs,bezdarbnieka statuss aptauju lūgums pildīt cilvēkiem, kuri šobrīd nestrādā.

Paldies

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6kS5iFtONSNPYdufMhW-vsrXXNWzG1mylifGOXQV8APraNw/viewform

BTango

Piedod, ka tā jautāju, bet nezini - tā anketa ir ar bakalaura darba vadītāju saskaņota un akceptēta?

Tur bezdarbnieka statuss (oficiāls/neoficiāls) nefigurē itin nekur. Vispār. Tāpat (ja te nebūtu pieminējusi) anketā nav prasības aizpildīt tikai tiem, kuri nestrādā.

Kā arī - vai runa ir par oficiāliem bezdarbniekiem ar tādu statusu arī pēc papīriem vai visiem, kuri ir bezdarbnieki, bet nav (arī) darba meklētāji?

Ketta

BTango
Noskaidroju, :''jā anketa ir saskaņota, un lielākā daļa jautājumu anketā ir par stresu,un cilvēka psihoemocionālo stāvokli esot bez darba.

Šo anketu jāpilda cilvēkiem kuri ir nevis bez darba, bet bezdarbnieku statusā. Visi jautājumi ir tiešā veidā saistīti ar izjūtām bezdarbnieka statusā, kas arī minēts pirms jautājumi tiek pildīti, ka ir jādomā par pašreizējo situāciju dēļ bezdarba statusa''

Draugs uzlaboja aptauju :

Lūgums pildīt no šejienes.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6kS5iFtONSNPYdufMhW-vsrXXNWzG1mylifGOXQV8APraNw/viewform

Pēdējās izmaiņas: Ketta, 05.11.2019 21:23.

perfekts planders

Ketta
Jautājumi anketā ir bezjēdzīgi, n-tās reizes apgremoti vieni un tie paši jautājumi, tukšas frāzes, nekādas piesaistes bezdarbniekam kā tādam, tikai tukša dilonēšana. Bezvērtīgs tests, kas pildītājam uzdzen dusmas jau pirmajās minūtēs. Neiesaku nevienam tērēt savu laiku un bojāt garastāvokli kārtējam psihologu murgojumam bez vērtības un jēgas.

BTango

Ketta
Pilnīgi neticami, ka cilvēks ticis līdz 4. kursam un darba vadītājs šo ir akceptējis. Nopietni.

"Uzlabotā" anketa ir vēl briesmīgāka, piedod.

Šo anketu jāpilda cilvēkiem kuri ir nevis bez darba, bet bezdarbnieku statusā.

No anketas:

"Šeit ir vairāki jautājumi par Jūsu jūtām un domām laikā, kad esat bez darba. Lūdzu, apvelciet ar aplīti, cik bieži Jūs jūtaties vai domājat līdzīgi!".

Jāpiebilst, ka ar aplīti neko apvilkt arī nevar. Tiešām, tiešām 4. kurss?
Anketa aiz ņems 15minūtes? Nja..
Un tāpat - anketā nav neviena paša jautājuma par bezdarbu - vai respondents ir bezdarbnieks, vai ir bezdarbnieka statuss, cik ilgi ir statusā, vai aktīvi meklē darbu utt.
Tikpat labi tā var būt aptauja par VD, anoreksiju vai depresijas simptomiem.

Es parasti cenšos palīdzēt studentiem datu ieguvē, bet, piedodiet, šis ir MURGS!

Pirmajā lapā - kas ir domāts ar pēdējā laikā? Pēdējā nedēļā? Pēdējā gadā?

Otrais, bet galvenais - anketa ir sastādīta ar domu, ka bezdarbnieks ir nabadzinš, bēdu sagrauzts alkoholiķis! Varbūt bezdarbs manā gadījumā nav nelaime, bet gan atpūta, balva, ieguvums!

Trešais - parasti anektā ir kāds kontroles jautājums, lai izsekotu vai respondents nemelo. Bet sorry, nav nepieciešams atkārtot lērumiem jautājumus pa neskaitāmām reizēm. Es saskaitīju trīs reizes, bet tālāk par otro lapu netiku. Medaļu ir pelnījuši, kas līdz galam izturēja!

Papildināts 08.11.2019 21:01:

Atzīmējiet pēc jūsu domām katram izteikumam atbilstošo atbildi, saistībā ar Jūsu rīcību šajā bezdarba situācijā

Es atzīstu, ka netieku ar to galā, un pārtraucu darboties.

Tas ir domāts, ka izstājos no bezdarbniekiem? Un kā bezdarbniekos darbojas?

Es atturos no pārlieku sasteigtas rīcības

Eju uz NVA pus gadu pēc darba zaudēšanas?

Es pierodu pie domas, ka tas ir noticis

Kas ir noticis? Dabūju bezdarbnieka pabalstu?

Es sapņoju vaļējām acīm par kaut ko citu

Nē, iedomājieites, es bez apstājas to vien domāju, kā iešu pie NVA tantes!

12345

Viņš pilnīgi neredzēs katra cilvēka reālo situāciju un motīvus aiz šīs nekādās anketas. Tas nav darbs, tā ir haltūra.

.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18399103