Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

dermatologs

rojs2

rojs2

dāmas/kungi, iesakiet, lūdzu, dermatologu, kas pēc jūsu pieredzes ir zinošs. šobrīd šķiet, ka mana daktere ārstē to, kā nav. gribētos kādu citu viedokli, bet tādu, kas citu pieredzē atzīts par labu un zinošu ārstu. pašam nav pieredze ar šīs nozare ārstiem.

Here lies a complete and utter psychopath.

diagnoze

dr. Iveta Ivdra

Pēdējās izmaiņas: diagnoze, 09.11.2019 15:25.

Viss prasa spēku.
Neizsmel sevi līdz galam
Paglabā graudiņu gaismas,
Gan kādreiz noderēs salā.
/Ā.Elksne/

Dr. Maija Brieže. KZS klīnika un Kolonnas lāzerklīnika. Maksas vizītes. Man konkrēti diagnozticēja psoriāzi, līdz tam visi dakteri ( vairāki) tikai teica, ka neirodermīts un viss

rojs2

paldies par ieteikumiem. uz 1 slimnīcu jau biju, bet pie cita ārsta. laikam jāpiesakās KZS, jo nupat jau šķiet, ka ārstē to, kā nav, bet labāk nepaliek.

Here lies a complete and utter psychopath.

Pievienojos par dr. Maiju Brieži. Zinoša, profesionāla, vienmēr laipna un atsaucīga. Esmu ieteikusi arī citiem, visi apmierināti.

Gāju uz KZS, vizītes nosedza apdrošināšana.

Marija7

Es esmu bijusi ARSĀ pie Vītolas un Veselības centrā 4 pie Valeines.

Tiesa, diezgan pasen jau biju, bet tad katra savā laikā palīdzēja man. Nezinu, kādas atsauksmes ir šobrīd.

Maija Brieže!!!

Colette

pie Ivdras biju, viņas diagnoze(uz aci) neapstiprinājās, bet pozitīvi ir tas, ka nosūtīja uz analīzēm un tālāk ārstējos stacionārā pie Mikažāna. šajā jomā var bezgalīgi ilgi ārstēt kaut ko, nesasniedzot nekādus rezultātus.

pilnīga katastrofa ir Inga Kokaja un Eduards Princevs, nekad un ne pie kādiem apstākļiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18399183