Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

40 gadu krīze vīrietim

zandalite

Kā esat izdzīvojušas šo periodu? Kā izpaudās?

Manam tāda ir iestājusies. Pastirpināti lieto alkoholu, ģimene palikusi mazvērtīga, depresija, seks praktiski nav. Attiecības var teikt izjukušas, bet varbūt iespēja tomēr vel ko glābt. Ja kādreiz teica kur brauc, tad tagad ja pajautā šķiet ka kontrolē, bet bija pieņemts mājās, ka ja kāds kur iet tad atskaitās uz kurieni un cikos gaidīt atpakaļ.

Normāli. Ja cilvēkiem jāskiras, tad jāšķiras. 40 gados pārvērtē dzīvi un ja saprot, ka līdz šim dzīvots ne pēc sirds, bet pienākuma, tad gribas atlikušo dzīvi nodzīvot jēdzīgāk.traki, ja bērni vēl mazi. Ja lieli, tad iet katrs savās interesēs un miers.

Patricia L

zandalite
Mīļākā? Kaut gan tad vajadzētu tieši būt uzrāvienam?

Otrs, klasiskais, sajutās vecs un neredz dzīvei jēgu.

Manējam bija, bet tieši otrādi, saprata, ka līdz šim par daudz bumbulējis.

Patricia L

Nē mīļākā nav. Par to esmu pārliecināta. Ka neredz dzīvei jēgu jā, dusmojas uz visu pasauli, ka visi slikti apkārt bijuši, visi sačakarējuši viņu. Arī es.

Cik ilgi Tavējam gāja tas process? Manējam jau 2 mēneši un neizskatās ka tik drīz beigsies.

Papildināts 08.11.2019 13:43:

Velga_S
Jā šķiet ka dzīvē neko nav sasniedzis, bet reāli tā nav. ļoti daudz sadarīts.

zandalite
Jā šķiet ka dzīvē neko nav sasniedzis, bet reāli tā nav. ļoti daudz sadarīts.

Varbūt no malas tā šķiet ka daudz sadarīts, tieši tāpēc, ka citiem tas bija daudz, bet cilvēks saprot, ka tas galīgi nav bijis svarīgi viņam. Var pat secināt, ka visu dzīvi nepareizi dzòvojis un tagad grib citādāk. Iespējams vēl pats nezina kà. Meklē sevi, jaunus mērķus, dzīves jēgu. Tur, jo vairāk bāzīsies virsū, jo sliktāk būs . Var tikai saprotoši būt līdzās, cik nu pašai pietiek spēka. Dzīvo savu dzīvi un tad redz, kas no tā iznāk.

Patricia L

zandalite
Mēs pašķīrāmies uz 6 mēnešiem, čalis nomierinājās un tagad daudz kas ir savādāk un labāk.

Bet Tev vajadzētu noskaidrot, kas ir tas, kas nav realizējies, kāpēc jūs vainīgi un, ko gribētu?

Velga_S
Tur, jo vairāk bāzīsies virsū, jo sliktāk būs . Var tikai saprotoši būt līdzās, cik nu pašai pietiek spēka. Dzīvo savu dzīvi un tad redz, kas no tā iznāk.

To saprotu, tā arī cenšos, bet ne katru dienu tā sanāk

Papildināts 08.11.2019 14:24:

Patricia L
Bet Tev vajadzētu noskaidrot, kas ir tas, kas nav realizējies, kāpēc jūs vainīgi un, ko gribētu?

Vainīga ir visa mana ģimene un es, jo viņš esot bijis naivs, bet mēs esot viņu pataisījuši par tādu cilvēku kāds viņš ir. ir bijis ka radinieks viņu uzmet ar naudām. Bet cilvēks labs viņš. Jūtas izmantots no visiem.

Papildināts 08.11.2019 14:28:

2 mēneši gandrīz arī dzīvojām atsevišķi, viņš citā valstī, tur viss negāja kā gribēja un atgriezās mājās. Ir teicis ka ja būtu nauda ietu prom. Tā vakar izteicās, ka naktī pajautāju kapēc nepasaka ka kur brauc un cikos būs. Jo vakar paņēma mašīnas atslēgas un neko nesakot kur brauks , aizbrauc, atbrauca trijos naktī. Jautāju watsap kur aizbraucis, jo bērns teica ka redzēja, jo pati domāju ka uz veikalu brauc, jo vienmēr ir bijis tā ka mēs mājās pasakam kurš kur dodas un cikos gaidīt atpakaļ. Bija pie drauga, par to esmu pārliecināta.

padomuprasu

zandalite
neesi gan tik pārliecināta.Vīrietis ap 40 meklē palīdzību no ārpuses,jo ir sabiedrības un visa tā kulta spiediens -tev vajaga to un to,citādi tu esi lūzers.Ja tu viņam nesniedz tās atbildes,caur kurām viņš var transformēties kā personība,tad viss,jūsu attiecības iet uz grunti.

Neticu, ka vīrietis tāpat vien pēkšņi no zila gaisa sāk izrādīt nepatiku pret taviem radiem, tavu ģimeni.Tur putniņš kāds ar kautko čivina -viņa vecāki, radinieki,druška kāda.Vīrietis salīdzina savu dzīvi ar citām.Sievietei šajā periodā jāparāda sevi no skaistākās puses un tikai.Ja tu tagad zāģerēsi,viņam ieslēgsies bezizeja,tiešām vēl tūdus sadarīs,viņam ir jājūtas atbildīgam,bet ne jāstāsta,ka viņam ir tādas un tādas atbildības.Tāda prašņāšana viņu vēl vairāk iedzen stūrī.Saprot,ka vecenei mājās tāpat nav ko darīt,kā tikai satraukāties,kur viņas puisēns pazudis.Ja būs lemts notikt,tāpat notiks,bet kā prasta bāba toč nerīkojies,ļoti silti iesaku.Vīriešcilvēkam jāsaprot,ka bez viņa pasaule negriežas(tobiš ģimenes dzīvē viņš ir nepieciešams,svarīgs),bet ne jāstāsta šis viss.Kaut kā jāparāda.

kino

Manējam bija tā krīze gadus 2. Pārgāja tad, kad es beidzu būt saprotoša un saku krāmēt mantas, lai ietu prom(pati), atstājot nesaprasto un nenovērtēto daiļo gulbi viņa sērīgajās pārdomās par dzīves iznīcību un netaisnību, ko viņam esmu nodarījusi. Nu, ne vienu atstāju, protams, ar abiem bērniem. Un - šeku reku, kā uz burvju mājienu atčohnījās čalis.

Bet nu kas tajā galvā darījās - HVZ. Pilnīgi cits cilvēks!

Papildināts 08.11.2019 14:46:

padomuprasu
Tur putniņš kāds ar kautko čivina
Jap! Manējam māmuļa ar sirsnīgi bija smadzenes paskalojusi. Tā jau liekas - viņš tak zina, kāda viņa ir, bet tik un tā pavelkas, nu!

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

Latifa

Manējam jau 2 mēneši un neizskatās ka tik drīz beigsies.
Njā, tāda krīze tik drīz nepāriet. Labākajā gadījumā gads... a to i ilgāk... Un tad jau nāks 50nieku krīze... un tad nākamā... Pašai taču arī tie posmi ir manāmi... nu, izmaiņas uzvedībā. Tās ir ne tikai vīriešiem

Dzīve ir skaista

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18399207