Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Svars 3m

Etaga

Etaga

Bērns uz 3m vizīti svēra 6.4kg, ģim.ārste centās ieskaidrot ka daudz par daudz, kā tad īsti ir? Baroju ar Aptamil "cik prasa", ja nedotu cik grib tad jau būtu histērija.. Zinu ka nevar katru ielikt vienādā rāmī, bet nu bēbis kā bēbis, tauku kroka tikai uz kakla.

Krustnaglina86

Etaga
Ar kādu svaru piedzima?

Papildināts 08.11.2019 18:25:

Man meita uz 3 mēn svēra tuvu 5kg, ne vairāk!

Papildināts 08.11.2019 18:26:

Es te piekrītu Jūsu dakterei

Etaga

Piedzima kkur 3400 aptuveni. Puika gan, pēc tabulām puikas sanāk smagāki kā meitenes.

Papildināts 08.11.2019 18:36:

Papildināts 08.11.2019 18:38:

Sanāk diezgan vidējs svars viņa vecumam, nesaprotu kādēļ ārste strostēja, uztraucos ka varbūt arī jāsāk uztraukties : )

Elisa

Mans puika uz 3 mēn svēra vēl vairāk, kaut gan baroju tikai ar krūti. Arī izskatījās smuks, omulīgs bērniņš.

Ko tad ārste iesaka, mazāk ēst dot?

Es neuztrauktos. Manam jau 2 gadi, no ārstiem aizrādījumi par lieku svaru nav bijuši, pašai ar izskatās, ka viss ok

AsTheCopperStatue

Etaga
Man piedzima 3, 360. Uz 3 mēnešiem svēra 5,380, tagad uz 4 mēnešiem sver jau 6, 330.

Piekrītu jūsu dakterei - ir par daudz. Liels svars var pēc tam "atspēlēties" tajā, ka bērns nevelsies un negribēs rāpot. Man draudzenei problēmas ar to, ka bērns, kas barots ar maisījumu, neveļas un negrib rāpot. Palīdzēja fizioterapeites vingrošanas un tagad vēl iet uz baseinu ar 11 mēnešu bēbi, kas sver jau kā 1,5 gadus liels bērns.

Как медное изваянье

Pilnīgas muļķības! Mans barots jaukti, pēc pieprasījuma, dzima ar svaru 3,5 un uz 3 mēnešiem svēra 6,3kg. Šobrīd ir 6 mēn sver ap 9 kg un visu dara superīgi! Nav vairs psrs, kad visus bērnus jāieliek vienā tabulā, jāskatās attīstība kopumā. Kad manējais pirmajā mēnesī pieņēmās svarā par 1,5 kg divi dažādi ārsti tieši izteicās, ka tas ir labs svara pieaugums un, ka pa daudz pieņemties svarā nav iespējams, jo kad bērniņš sāk vairāk kustēties, viņš vairs neuzņem tik daudz masas. Baro tik cik prasa, galvenais liec bieži uz paklāja, dod mantiņas, lai rodas vēlme velties un kustēties uz priekšu, tad viss aizies! Mana vīramāte arī kritizēja, ka pa daudz barojot bērnu, būšot liekais svars utt, bet es reáli nevarēju nedot ēst, jo viņš vienkārši kliedza kā traks!

Etaga

No muguras uz vēdera jau tā kā cenšas velties, sniedzas pēc mantiņām, nav tā kā "tauki" neļautu.

Man laikam vnk nav uzticības ārstei, izveicu viņai kontroljautājumu vai bērnu uz nakti guldināt uz muguras vai sāna, viņa atbildēja ka var gan tā, gan tā, kaut gan visi jau 20 gadus kā stingri iesaka likt tikai uz muguras, pētījumi par zīdaiņa pēkšņās nāves sindromu un tā. Tas vairāk tā noskaidrot, cik viņa ir atgājusi no padomijas pieņēmumiem.

Elisa

Etaga
Ja nav uzticības savai ārstei, var jau aiziet pakonsultēties arī ar kādu labu maksas pediatru.

adaata

Etaga

Manam krūtsbērnam mēneša vecumā 5.1kg Tad ko - nedot ēst nemaz?

Pēc ārstu domām bērniem ir divas problēmas - sver par daudz un sver par maz. Tas ir tāds mans secinājums no pieredzes

Ja nopietni - varbūt vingrini to mazo vairāk, liec kustēties un būt nomodā mazliet ilgāk. Var arī nedarīt neko. Pavēro, kas notiek. Vismaz manējiem tajā vecumā bija attīstības lēciens, kad viss cits interesēja vairāk kā ēšana un ārsts plati no "sver par daudz" nomainīja uz "sver par maz".

Tas, kas ir svarīgi, ir, lai bērns sekotu savai augšanas līknei. Te var apskatīties, kā Tavs puika smuki tai arī seko. https://resource.nhi.no/resource/10433-21-gutt-vekt-for-alder-fodsel-6-mnd-pdf.pdf

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18399223