Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ergosomas

Dina123

Māmiņas!

Lūdzu padalīties pieredzē vai ergosomā, piem.ergobaby, īslaicīgai pārnešanai ir iespējams ielikt mazuli (1.2 gadi) kombinezonā?

Kam būtu jāpievērš uzmanība iegādājoties lietotu?

Ugnii

Dina123
Man ir Marsupi, ielieku bērnu bez problēmām, vienīgi savu jaku atstāju vaļā, bet tas drīzāk psiholoģisku ne praktisku apsvērumu dēļ.

Ilgi gan tā nenestu ziemā tik lielu, jo viņam varētu salt kājas vai gluži otrādi pašam palikt karsti.

adaata

Dina123
Ergobaby adapt, ir stiepts arī 2,5gadnieks rudens ekipējumā.

Es nesatrauktos par izmēru - vietas noteikti pietiks, bet par to, lai nebūtu karsti ne nesējam, ne nesamajam.

Papildināts 08.11.2019 23:18:

Man ir ziemas jaka, kura veidota speciāli pāri slingam vai somai vilkt. Ļoti ērti - bērnam cepure, šalle un siltās zeķes, pašai cepure. Iesaku, jo nosalusi vai bērns nosalis nevienu reizi nebijām.

man pieredze ar ergosomu nav tā labākā.

pirmkārt, bērnam pašam nepatika. karsti, nevarēja pagriezties, vislaik čīkstēja.

otrkārt, man līka mugura bija. bērns strauji kļuva smagāks un smagāks. tagad 9 mēnešu vecumā sver 11kg ... nē, nekādu ergosomu. vējā izmesta nauda.

Nu esmu nesusi ziemā 2,5gadnieci (17kg) uz muguras gan. Mums ir Manduca.

Aukstajā laikā jāpievērš uzmanība, lai nesaltu kājas - respektīvi es pamanīju, ka sanāk, ka dibens tiek nospiests un rezultātā vienā brīdī bērnam kājas drusku vēsākas kā gribētos.

Bet nu atkarīgs kādiem mērķiem - ja stiept ilgstoši, augstāk minētā iemesla dēļ neieteiktu ziemā, bet, ja neilgus gabalus (pusstunda x n), tad ok. Tikai jautājums jau pašam stipējam, vai nav muguras problēmu utt.. Jo soma ergonomiska, ērta, utt., bet, ja bērns ir smags un vēl nes uz vēdera, tad var vnk saasināties jau esošās muguras problēmas.

Ja bērns vieglāks, var arī uz vēdera stiept

Btw, ja interesē, tad savu Manducu arī varētu pārdot - Nezinu ~35eur. Ļoti mazlietota.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18399225