Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sāpes, vilkšana, stiepšana

Krabiite

Nu jau pietiekams grūtniecības laiks, puncis liels, bet katru dienu man vēdera lejas daļa sāp, velkošana sajūta. Ārsts tik katru reizi apgalvo, ka viss ir kārtībā,bet ar katru pieaugušo nedēļu sāpes un vilkšana spēcīgākas. Vai tiešām dzemdes palielināšanās spēj radīt tādu diskomfortu?

gugigi

Vai ārsts Jums nav izrakstījis lietot Magniju?

RunaaKaijas

Krabiite
Tā jau beigās ir. Saitēm liels darbs. Spiež uz simfīzi, urīnpūsli, muguru, iegurni, ja vēl mazulis kustoties saspaida kaut ko.. pēdējās nedēļas var būt diezgan nepatīkamas.

Krabiite
Tu magniju dzer? Iespejams, vari apjautaties ginekologam par grutnircibas jostu. Ta palidzes pie kustibam noturet punci un bus mazaka slodze. Es tiesi tikko sev nopirku un pirmo reizi pa ilgiem laikiem pa trepem uzskreju raita soliti nevis leni velkoties liekas, ka ir laba. Ja Tev interese vairak vari iecekot, sava video es kaut kur puse un uz beigam runaju un radu to jostu

Papildināts 09.11.2019 08:54:

https://youtu.be/ysfsISb7deg

Papildināts 09.11.2019 08:56:

Tikko iedomajos.. par magniju gan jaskatas cik Tev nedelas, zinu, ka pasas grutniecibas beigas vairs neiesaka to lietot. Bet isti nezinu no cik nedelam.. bet ap 30 nedelam vel drikst lietot.

vilks

No kaut kādas grūtniecības nedēļas kļūst sajūtamas Brakstona Hiksa treniņkontrakcijas, arī tās var būt kā vilkšana un sāpes (un vēders ciets kā bumba). Man parasti palīdzēja mierīga elpošana (caur degunu ieelpo, caur muti izelpo). Citādi - nu ciknecik stiepjas un minimāles sāpes mēdz būt teju pie visām kustībām grūtniecības beigās, izņemot varbūt guļot. Jāvēro sevi un jāskatās, vai neparādās kādas jaunas vai īpaši nepatīkamas sāpes.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Magniju dzeru, bet ārsts iesaka lielākas devas. Es vienkārši baidos. Bet nu saprotu, ka laikam tas ir normāli. Un nopirkšu grūtnieču jostu, izmēģināšu.

Paldies, meitenes. Patiesi drusku nomierinājāt.

ja ir liels puncis josta jaliek. Magnijs tur nelidzes. Man daktere jau uz 20 n teica lai lieku jostu, jo liels puncis. Magniju nedzeru no kadas 25 n.

Hiacintte

Josta, teipi un tā, bet nu jā, tas normāli

gugigi

Krabiite tikai jostu noteikti piemēri pirms pirkšanas, skaties kā tā pieguļ, ideāli, ja var vairākus modeļus piemērīt!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18399243