Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bioloģisko un ķīmisko procesu modelēšana.

Raimonds1

Ar pieredzi kvantu ķīmijā vai kādu citu procesu modelēšanā. Ir teorētisks koncepts par izotopu izmantošanu bioloģisku struktūru pārveidošanā vēža un vakcīnu darbības vadīšanā.

Kā zināms, tie izotopi zināmā laikā sabrūk, pie tam ir tāds pussabrukšanas periods, kura laikā puse no tiem atomiem ir sabrukuši. Pie tam nav noskaidrojams, kuri tieši tie būs.

Interesanti ir tas, ka tas atoms sabrūk un izveidojas pavisam cits atoms.
Tad nu, ja tas atoms atrodas kaut kādā bioloģiskā struktūrā, tad faktiski tā viela, kas nu tur ir, sabrūk - kaut kāda šūnas sastāvdaļa, piemēram, membrāna vai kas cits, tajā vienā konkrētajā vietā.
Tā būtu iespējams teorētiski ietekmēt šūnas augšanu (vēža šūnas) vai arī iegūt kaut kāda vīrusa vai baktērijas fragmentus, ko izmantot vakcīnu ražošanai.
Tad varētu mēģināt to izotopu iekļaut tajā vēža šūnā. Piemēram, punktējam vēzi apgādājošu asinsvadu un piegādājam olbaltumvielas ar izotopu molekulas sastāvā. Varbūt tās vēža šūnas audzē šūnu kultūrā. Tās vēža šūnas iekļauj tās olbaltumvielas savā struktūrā. Tad tas izotops sabrūk un šūnas darbība tiek traucēta, varbūt pat tā iet bojā. Varbūt tā var kavēt vēža šūnu augšanu. Varbūt ir iespēja iegūt šos šūnas fragmentus, varbūt pat izveidot vakcīnu pret vēzi.
Tad par vīrusiem un baktērijām. Iekļaujam struktūrā, izotops sabrūk, iegūstam fragmentus, kurus var izmantot vakcīnu ražošanai. Iegūstam vakcīnu, kas uzbrūk konkrētajam fragmentam dzīvā baktērijā vai vīrusa šūnā.
Tāda lūk dāvana valstij svētkos. Varbūt, ka sanāks!
Pēdējās izmaiņas: Raimonds1, 11.11.2019 08:54.


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.18.10.2014

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/21/


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18399315