Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

svara vērošana

aviss

Dzeerveniite

Nikola1984
Pirmo reizi nometu 18kg, otro reizi kādus 8kg un trešo reizi 15kg. Tur vnk ir uzrakstīti produkti un pretī punkti. Dienā jāapēd 16 punkti. Sanāk diez gan daudz ēst- reizēm pat grūti to daudzumu apēst. Piemēram- 200 grami apelsīns 1 punkts, maizes šķēlē arī punkts. Man ar tiem punktiem sanāk zaudēt 3kg mēnesī, ja paslinkoju ar skaitīšanu, tad 2 kg mēnesī. Bet rezultāts ir un galvenais veselīgā veidā sasniegts ēdot visu, ko gribas.

Dzeerveniite
Sveika vari ar tabulu padalīties.Man diemžēl jānomet daudz kādi 20.kg

priede

Linkā SV punktu grāmatiņa, kādreiz pati atradu internetā. Bildē - kā aprēķināt apēdamo punktu skaitu

http://failiem.lv/u/yxrchdu#/G/12

Babs

Man jau bija aizmirsies. Ha. Kopš sāku strādāt pie stāvgalda, sanāk, ka 2 punkti klāt

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Aube

Nikola1984

Punktu tabulu vēl vajag? Beidzot esmu ieskenējusi.Varu nosūtīt.

Papildināts 01.03.2021 09:22:

Man labāk patika svara vērotāju metode bez punktu skaitīšanas.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Lapsēns

Dzeerveniite
Pirmo reizi nometu 18kg, otro reizi kādus 8kg un trešo reizi 15kg
Ja jau tā sistēma tik laba, kāpēc nost metemais svars atgriežas?

lapssa

Lapsēns
Katram jau savs, piemēram, kādam atgriežas pēc grūtniecības. Bet nav neviena sistēma pasaulē, kura garantē, ka atgriežotiea pie neveselīga uztura, svars nenāks atpakaļ.

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot.
Tagore

Lapsēns

lapssa
Tieši tā. Tāpēc jāmeklē uztura plāns, pie kuras var pieturēties visu mūžu. Tā mētāties augšā-lejā nepavisam nav veselīgi.

lapssa

Lapsēns
Pie SV mierīgi var, tikai, ja gribas ēst daudz, trekni, saldi, nesanāks. SV būtībā ir pareiza, sabalansēta ēšana, ar visām produktu grupām, arī našķiem. Tievēšanas periodā ir jāpaseko apjomam, bet nekā drastiska. Bet nu pie tā arī jāpaliek.

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot.
Tagore

Aube
Sveika.Atsūti lūdzu.Un varbūt vari padalīties ar principu ko jādara.

natalijam84@gmail.com

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18399349