Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

svara vērošana

aviss

Nikola1984
Iesaku labăk www.edunsporto.lv veselïgu ęšanu. Pati piedalos 4 ned. izaicinăjumă un jau pirmăs neděĺas rezultăti mani iepriecina dikti!

Vari jau tagad, piemęram, săkt samazinăts cukuru pie tęjas un kafijas, mazăk saldumus - ar to vien jau svars kritïsies. Dzerot kafiju un tęju bez cukura, man bez piepűles pazuda 3 kg jo svara . Dzer vismaz 1.5 +l tïra űdens pa dienu! Nenaškjojies starp ędienreizęm un vėlu vakaros/naktís!

Šie pąris principi dara brïnumus!

lapssa

mea
Sv jau apmēram tas pats ir, tikai tur kalorijas pārvērstas punktos, būtībā veselīgs, sabalansēts uzturs.

Es negribu atrunāt no ēd un sporto, bet aizstāvēt sv

Papildināts 09.03.2021 12:11:

Vēl šodien klausījos vienu krievu tievinātāju, un viņa bez visa mea minētā saka, ka katru dienu 30-40 jāstaigā raitā solī.

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot.
Tagore

lapssa
Jå, pastaigas ir lieliskas un bez maksas, turklăt, svaigs gaiss stabilizę garastăvokli arí .

Princa

Aube

Atsūti man ari lūdzu SV punktu tabulu. Pašlaik gan ņemos ar kaloriju skaitīšanu, bet ja nobruks man dī sisyēma aygriezīšos pie vecajiem, labajiem SV.

Papildināts 19.03.2021 13:40:

Nikola1984

Man ari līdzīgi jānomet, bet labam rezultātam ir ari svarīgi cik Tev gadi. Ja ir 50+ , tad svaru nomest būs pagrūti, bet ne neiespējami.

Papildināts 19.03.2021 13:57:

priede
Paldies par linku!

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18399349