Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No komplikācijām līdz priekam - Zinolis

Zinolis

Vēlējos padalīties ar savu stāstu par pēdējo mēnesi, kā no infekcijas un operācijas radu risinājumu saviem bērniem ierastā veidā lasīt pasakas.

Mēnesi atpakaļ iekaisa mandeles, sāpes bija šausmīgas, ne parunāt, ne paēst, ne padzert. Braucu uz slimnīcu, griezām ārā. Bet ne par to ir stāsts.

Mēnesi nevarēju normāli parunāt, bet bērniem bija ierasts lasīt pasakas katru vakaru pirms gulētiešanas. Nonācu pie secinājuma atrast ko audio formātā, bet tādas saites kā pasakas.net vai pat Youtube saturēja ļoti pārspīlētus un pat teatrālus pasaku ierakstus. Vēlējos ko tuvāku sev, mierīgu, nosvērtu un patīkamu, ko atskaņot mazajiem.

Tā nu ķēros klāt un sāku rast risinājumu, kā lai ieraksta pasakas audio formātā un ērti tās atskaņo savā telefonā vai datorā.
Un nu, mēnesi vēlāk, kad brīvais laiks ir bijis gana, mans koncepts ir radies.

Būšu priecīga, ja Jūs, man palīdzētu izvērtēt manu radījumu:

zinolis.glideapps.io

Gaidīšu Jūsu atsauksmes un ieteikumus, un galvenais, varbūt Jums noderētu šāda aplikācija, kuru uzlikt bērniem pirms gulētiešanas

Lai tiktu iekšā vajag gan ievadīt epasta adresi, bet ceru ka problēmas tas nesagādās.

Arta

Tētis nevarēja tās pasakas bērniem lasīt? Nu, audiogrāmata ir laba lieta, tas jau jā, bet- ja reiz mammai tik grūti, ka ne parunāt, tad- kur tad tētis?

Papildināts 16.11.2019 06:39:

Un nē, man noteikti šāda aplikācija neder un nederētu, jo pasakas domāju lielākoties pati. Klasiskās pasakas bērniem nepatika, bija jālasa parastās grāmatas. Un, ja nelasīju es, lasīja mans vīrs- ne reizi neesam izmantojuši šāda formāta pasaku lasīšanu.

Tulip

Doma man patīk. Vienīgi lasa gan manuprāt pārāk ātri.

Mums tētis savulaik pasakas lasot bija ierakstījis arī audio, klausījāmies, kad viņam nebija iespēja lasīt pašam. Ir palikusi kā viena no mīļākajam atmiņām un tagad dārga piemiņa.

Zabacins
Ir bērni, kam tēva dažādu iemeslu dēļ nav.

Man noderētu , bet nevis vakarā, kad tomēr viss gulētiešanas rituāls intīmāks, bet gan auto, kad kāds garāks gabals jābrauc un pašai gribas paklusēt.

Paldies par Jūsu jaukajām atbildēm.

Tulip tavs komentārs Zabacinjam tieši vietā, paldies

Lai vai kā, es turpināšu tur likt ierakstītas pasakas, un ja kādai/m noder, droši izmantojiet.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18399507