Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cilmes šūnas

victory32

victory32

Vai ir kāda mamma izmantojusi, kādi rezultāti.

Sviestabeka

Latvijā cilmes šūnu izmantošana ārstniecībā kā standarta metode šobrīd netiek izmantota. Pasaulē tiek izstrādātas tehnoloģijas, kā nepieciešamās cilmes šūnas iegūt no tā pieaugušā cilvēka, kam tās ir vajadzīgas. Šobrīd cilmes šūnu glabāšana ir ienesīgs bizness bez praktiska pielietojuma.

victory32

Sviestabeka
Es esmu dzirdējusi,ka brauc uz ārzemēm veikt pašas procedūras

Cilmes šūnu pārstādīšana Latvijā notika jau pirms 13 gadiem. Slimnīcā. Tā ka informācija ne īsti pareiza.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Sviestabeka

Un cik cilvēkiem pēc šī gadījuma tā vēl ir veikta? Kādos gadījumus un kur uz to var pieteikties? Un es nerunāju par kaulu smadzeņu pārstādīšanu, bet par reālām cilmes šūnām, kas dzemdību laikā paņemtas. Jautājums nopietns, bez sarkasma. Tiešām gribu zināt. Jo publiskā telpā ir info tikai par viena vīrieša sirds ārstēšanu ar viņa paša cilmes šūnām.

victory32

Man arī interesē, dikti, kam un kādos gadījumos reāli ir līdzēts...

Laurisimo

Es arī šo gribētu zināt. Sekoju FB "Leonīds Ērglis", puisītim ārstēšanās dārga, Taizemē. Viena no visām lietām bija arī ārstēšana ar cilmes šūnu terapiju. Bet tā ir Taizeme.... Neesmu dzirdējusi par iespējām Latvijā. Kad runāju ar mūsu ārstējošo ārstu, tad viņai arī nebija informācija. Žēl.

Rainbowbaby

Arī bērniem Latvijā pārstāda cilmes šūnas. Šeit raksts par sirsniņu https://www.diena.lv/raksts/pasaule/krievija/sofijas-sirds-673260

Sviestabeka

Nu redz, arī Sofijai izmantoja viņas esošās cilmes šūnas, nevis tās, kas paņemtas dzemdību laikā. Pagaidām palieku pie sava viedokļa, ka dzemdībās ņemt un glabāt cilmes šūnas, izmetot tūkstošus eiro, nav vērts.

Rainbowbaby

Sviestabeka
Sofijai dzemdībās, visticamāk, nebija paņemtas šīs šūnas, ja būtu paņemtas, tad visa procedūra droši vien būtu bijusi nedaudz vienkāršāka.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18399593