Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Biznesa vadības koledža

simsis

simsis

Sveikas cālenes!

Vai kādai ir bijusi saistība ar BVK? Pašlaik apsveru domu, kamēr jādzīvo ar mazo pa mājām, iet mācīties. Tā kā viņi viena no retajām skolām, kura piedāvā attālināti mācīties, tad nevaru izlemt. Pašai draugu lokā neviens neko nav dzirdējis. Zinu kas vienam der, otram galīgi garām,bet, labprāt, dzirdētu citu pieredzi. Alberta koledža arī interesē.

knauķis

BVK dibinātājam jau tīk apgalvot, ka, pabeidzot koledžu, tu būsi pasaules virsotnē. Kas tad ir tā saucamā 1. līmeņa augstākā izglītība? Tā ir profene.

Viņi īrē telpas vienā no dārgākajiem Rīgas rajoniem. Kam no tā ir augstākā studiju maksa? Protams, BVK studentam. Neuzskatu, ka studentiem būtu jāapmaksā tādas ekstras skolas vadībai.

Lai gūtu priekšstatu un saprastu, vai patīk, noskaties youtube vebinārus.

es studeeju dziivojot aarzemees, tikai diplomdarbu aizstaaveeju koledzas telpaas, bija vieslekcijas divreiz gadaa manaa miitnes zemee, lielaakais pluss, ka maaciibu maksaa ieklautas arii graamatas.

Laiks ir tas, ko nekad nedabūsi atpakaļ, tāpēc izvēlies uzmanīgi, kam to veltīt...

Iespējams ir VISS !!! Neiespējamais gluži vienkārši prasa vairāk laika....

Nebaidieties kādu zaudēt, jo zūd tikai tie, kas jums ir doti pieredzes gūšanai. Bet paliek tie, kurus jums ir lēmis liktenis.

knauķis

No grāmatām turpmāk plāno atteikties.

simsis

knauķis
To es sāku pamanīt, kad pieteicos uz bezmaksas informāciju e-pastā. Katru dienu sūta sapņu pilis. Laikam nebūs tas ko vēlos.

zinaida

Sveikas!

Par šo pašu tēmu... kāda ir jūsu pieredze ar tālmācības studijām? Šobrīd skatos uz ISMA.

BVK labāk nē, ja ir Alberta koledža kā alternatīva.

Var likties savādi, bet, ja gribi tālmācību,.skaties uz TSI - viņiem ir ļoti labi attīstīta tālmācības sistēma.

Vai RTU - tas kā tālmācības pionieris. Banku augstskola arī ieteicama.

Tev izvēle ir.

Papildināts 25.11.2019 22:56:

ISMA... labāk nē.

BVK absolvēju 2019 gada.Macijos par grāmatvedī un tieši nevaru kaut ko īpaši slikto pateikt BVK.Bet es uzsvērtu BVK tikai ka kādu papildu izglītību,jo manuprāt daudzās reizes bija kā krieviski saka "haļava".Man tieši bija tīk viegli,tā īpaši dabūt 7-8 balles ,jo eksāmeni bija sastādīti ļoti viegli un uz 2 kursi es nolēmu paralēli studēt arī citā vietā,jo BVK bija pārāk viegli.Ja gribās viegli dabūt papīru par izglītību tad BVK jā,ja gribās dabūt īstas zināšanas,tad BVK TIKAI KA PAPILDU IZGLĪTĪBU.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18399685