Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sporta dejas Rīgā

EnijaEnija

Vai varat ieteikt labu sporta deju skolu? Nevaru izlemt par labu Rihtera skolai vai Škutāna deju skolai. Varbūt ir vēl kādas labas skolas, ko nezinu? Ar labu deju skolu, domāju tādu, kur bērniem attīsta dejotprieku nevis iedzen kompeksus vai riebumu pret deju kā tādu. Medaļas un sacensības nav prioritāte.

felina

Medaļas un sacensības nav prioritāte.
Tas nozīmē, ka neinteresē nemaz un negribēsiet piedalīties sacensībās vispār vai tomēr darīt to, bet tādā atvieglotā režīmā? Turklāt vēl jau jātiek skaidrībā, vai bērna dotības ir pietiekamas, lai treneris vispār virzītu uz dalību sacensībās.

Rihtera deju skola noteikti nebūs tāda uci-puci vieta. Un pamatā viņus tomēr interesē sacensību pāri, kā jau praktiski visus sporta deju klubus. Cita lieta ir pulciņu tipa nodarbības, ko deju klubu treneri vada skolās un bērnudārzos. Tur apgūst pamatsoļus, deju pamatfigūras utml. vairāk tādā izklaides režīmā. Protams, arī no turienes tiek "izzvejoti" talantīgākie bērni un virzīti uz nopietnāku nodarbošanos ar sporta dejām.

Sporta deju federācijas mājaslapā var atrast klubu sarakstu un papētīt, kas labāk der tīri ģeogrāfiski: atskaites - klubi. Zinu vecākus, kam ļoti patīk "Golda" Pārdaugavā, arī par Riharda Mailīša un Violas Abramovas RV Studio Teikā dzirdētas labas atsauksmes, Rīgas Skolēnu pilī var apgūt sporta dejas.

Jāskatās, kas der ģeogrāfiski + jāaiziet aprunāties ar treneriem. Un jāņem vērā, ka viss atkarīgs no bērna - viņam var nepatikt treneris, kurš vecākiem šķiet ideāls, un nekas labs nesanāks. Var būt arī otrādi.

felina
Paldies par izsmeļošo atbildi.

Ja bērnam patiks un izdosies, nav iebildumi pret sacensībām, atbalstīsim, cik nu vajag. Ar to, ka nav prioritāte biju domājusi, ka man kā vecākam nav ambīcijas piepildīt kādu savu nerealizētu sapni caur bērnu Attiecīgi gribētos treneri, kas māca, bet pārāk neiekarst uz rezultātu ar jebkuriem līdzekļiem (aizskarošas piezīmes, bļaušana, u.tml.).

aija

EnijaEnija
bērns ir meitene vai puisis?

Puišus, ja nav gluži abas kreisās kājas ņem pretī atplestām rokām jebkur, ja meitene, atd 100x vajag apdomāt, vai tiešām to vajag, varbūt var atrast kādu citu deju, kas aizrauj un patīk. Man puisis nodejoja 9 gadus sporta dejas, mans novērojums, ka pret meitenēm izturas daudz neiecietīgāk kā pret čaļiem. Meitenes dejotgribētājas ir ļoti daudz, puišu nepeietiek, tad dejo pa vienai tikai labākajām tiek forši partneri.

~cranberry~

Man puika dejo neteiksim ka baigi prestižā skolā laikam, bet skolotāja toties fantastiska. Un noteikti nav nekāda sliktāka attieksme pret meitenēm, vismaz puikas deju partnere nesūdzas. Ne es, ne puika pats nemainītu pret kādu prestižo skolu.

felina

Un noteikti nav nekāda sliktāka attieksme pret meitenēm ...

Jā, šito es, kaut puika dejo jau piekto gadu, arī neesmu pamanījusi.

Nu labi, mazajos vecumos (bērnudārzs, iesācēji) meiteņu tiešām ir ļoti daudz un daudzas dejo solo, bet vēlāk jau tās bez-pāra meitenes atbirst. Un, kad rodas vēlme vai vajadzība nomainīt partneri, tad arī puišiem tas nemaz nav tik vienkārši. Pagājušā gadā viens no kluba biedriem junioru vecumā palika bez partneres, kamēr atrada jaunu meiteni, pagāja 5 vai 6 mēneši.

Pārim jau jāsader gan vizuāli (augums, koptēls), gan pēc spējām, gan arī - kas visai svarīgi - pēc rakstura. Atrast to īsto partneri vienmēr ir sarežģīts pasākums un, slikti izturoties pret meitenēm, klubs var nonākt visai bēdīgā situācijā. Tāpēc, ja trenkā, tad visus, nevis meitenes kā īpaši apbižo.

Vai obligāti vajag pāru dejas?

Savam priekam un nopietni meitene var dejot modernās dejas vai baletu.

DZIRNAS, VENDIJA, BALETAKLASE?

lunte

EnijaEnija

Daces deju skola mazajiem ir lieliska!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18399967