Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vīrietis zāģis

silapupa

Vai pēdējā laikā ir iestājusies ekonomiskā krīze vai arī tā tuvojas. Tagad no paziņām visu laiku dzirdu, ka vīrieši zāģē viņas par mazo atalgojumu darba vietā. Man paziņa visu laiku pārdzīvo, jo vīrietis zāģē, ka šai jau nav sen bijis naudas pielikums, un kāpēc mācījās augstskolā, ja citi pat ar vidējo nopelna vairāk. Alga viņai 500 - 600 uz rokas. Kāpēc pārmet to, ka sievietes zāģē, bet par vīriešiem tā nesaka, lai gan dzirdot citu problēmas, tad tā vien liekas, ka vīrieši zāģā sievietes par to pašu par ko sievietes vīriešus.

Riga.

Nez, es neko tadu apkart nedzirdu. Man drizak ir ta ka isti neiedzilinas cik precizi naudinas sieva sanem. Kur tu dzivo?

silapupa
Nezin kas tie tev tādi par paziņām. Es neko tādu nedzirdu. Man arī kā Riga. drīzāk niedziļinās cik sieva pelna.

Rīgā. Man tas ie sievietēm ap 30. Ir pat draugi, kas neņem strādāt uz ārzemēm, jo viņām tur darba neesot sēdēšot uz kakla. Es brīnos kur viņas tādus atrod, bet veselas 3.

Riga.

Vel labak..kaut kads draugs kas dzivo arzemes skaita katru sievietes nopelnito centu! Kaut kads sviests.

BTango

Un ko vīrs piedāvā? Mainīt darbu? Uz kādu? Strādāt gaterī (ar vidusskolu ņem ka tik nu) vai par ko īsti, lai saņemtu vairāk?

Ir opcija mainīt darbu, bet negribas?

Viens ir tad, ja zāģē ar mērķi - redz, ka esošais darbs ir sūdīgs un zina, ka ir vakances, kurās sievu ar esošo izglītību/pieredzi uzreiz paņemtu).

Otrs - zāģē zāģēšanas pēc, jo, ja uz situāciju paskatās reāli, tad nav jau kur aiziet un pelnīt lielo piķi. Bet pazāģēt gribas.

Vīrs par naudu mani nezāģē - būtu pārlaimīgs, ja vispār strādātu - mazāk laika Cālim muļķībām, i kāds peso kabatā. A man tik bērni, bērni...

PuupoliiC

... tas nav zāgis, tas ir gnīda !

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Riga.

BTango
A kur tu par viru izlasiji? autore tacu saka,draugi, pamata arzemes dzivojosie draudzenu draugi

BTango

Riga.
Vo! Spēks ir niansēs! Kamēr nav apprecējis, zāģēt nedrīkst

(nav skaidrs, par ko man samīnusots, bet lai būtu )

Papildināts 04.12.2019 13:43:

Un vispār - viņa saka "vīrieši". Draudzeņu vīrieši. Varbūt pat nav draugi

Tulip

silapupa
Un ko Tavas draudzenes dara? Varbūt darbs sociāli vai kā citadi nozīmīgs?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18400379