Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vīrietis zāģis

silapupa

Tulip

BTango
Pilnīgi piekritu. Pa savam virza sievieti uz progresu.

Alga 500 un 600 tomēr ir maza. Protams, atkarīgs no jomas un dzīvesvietas.

Savukārt zāģēt kādu par mazu algu ir cūcība. Abiem dzimumiem

BTango

Oktobris
Teikšu - kā kur.

Mazpilsētās/laukos parasti tā (sievietei - cik (ne)diskriminējoši) skaitās ļoti pieklājīga alga. Ja tāda ir sekretārei, tas gan 90% gadījumu nozīmē, ka viņa ir sekretāre-lietvede-arhivāre-sagādniece-asistente-uzskaitvede-mazliet grāmatvede-tulks-apkopēja.

Rīgā un citās lielajās pilsētās situācija tomēr labāka.

Tulip
Es gan to nebiju domājusi kā virzīšanu uz progresu

Lai arī man tāda pati izglītība (finanses), es savu putnu dēļ labāk ietu par sekretāri vai grāmatveža palīgu kā vienkārši grāmatvedi.

Ja vīrs mani visu laiku zāģētu, kāpēc es nevaru būt galvenā grāmatvede/ekonomiste/finanšu nodaļas vadītāja/auditors (jo viņa galvā varbūt tas viss ir viens un tas pats), viņš drīz varētu zāģēt pats sevi.

Norma Džīna

silapupa
nu cik tad Tev ir tās paziņas, kuru vīri viņas zāģē par mazo algu???

Latifa

vīrieši zāģē viņas par mazo atalgojumu darba vietā
Tie nav vīrieši. Tie ir pārpratumi biksēs.

Dzīve ir skaista

renjchiks

Ņemot vērā ka pastāv alga dažāda pildot vienu un to pašu vīrietim vai sievietei, es tiem vīriešiem zāģiem parādītu caurumu, ko sauc par durvīm..nav baigā māksla saņemt vairāk tikai tāpēc, ka Tev krāns un jāsaņemot vairāk, lai ģimeni varētu uzturēt

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

Lēdija

Tiem draugiem/draudzenēm ir kopdzīve vai draudzējas katrs savā saimniecībā?

Man cālī nepopulārs viedoklis - es uzskatu, ka pieaugušam veselam cilvēkam jāspēj sevi un savus bērnus uzturēt. Ja sieviete par 500-600 algu nodrošina sev visu nepieciešamo, samaksā savus rēķinus, tad ko tur zāģēt vai nezāģēt. Kādēļ vispār draugs jāinformē par saviem ienākumiem. Ar smaidu uz lūpām "pelnu tik, cik man vajadzīgs" un miers. Savukārt, ja draudzene sagaida, ka draugs samaksās visus rēķinus par kopējo dzīvesvietu, bet draudzene nopirks sev salātlapas un zeķbikses, tad "zāģis" varētu būt veids kā saprast, vai tā draudzene potenciāli precama, pametama vai visu mūžu uzturama.

magoņmaizīte Berta

Burvīgi vīrieši, vēl pirms apgredzenošanas un bērnu sataisīšanas, uzreiz nāk ar savām Latiņām, sniedzot iespēju šīm normālajām sievietēm viņus pasūtīt uz vietu, kuru māte Gogle reāli esot atradusi kaut kur tālās un eksotiskās ārzemēs...Ja šīs normālās sievietes to pasūtīšanas iespēju neizmanto, bet reāli aizdomājas par pelnīšanu, ekonomisko krīzi un žēlojas draudzenēm, tad diez cik patiesi Normālas viņas ir...(Nēnu, vnk jaunas un bez pieredzes). Tak trieciet tādus uzreiz ratā!

labrencija
4.
 Autors: keepcalmandbeacat Dažas dīvainas un smieklīgas pieturas...
5.

Patricia L

500-600 eiro ir maza alga.
Interesanti, kā tās sievietes sev visu varēja/var nodrošināt un, ja ir bērni, arī tos?!!!. Vai nav tā, ka atradučas čomiņus, kuriem nu varēs uzkraut sevi un savus bērnus uzturēšanai, bet šie, cūkas sabuntojušies un zāģē.

Bet, ja par tēmu, neesmu neko tādu dzirdējusi. Ā, esmu, cālī, kur līdzīgi pelnoši vīrieši tiek apsaukāti visādos sliktos vārdos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18400379