Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vīrietis zāģis

silapupa

magoņmaizīte Berta

Vai nav tā, ka atradučas čomiņus, kuriem nu varēs uzkraut sevi un savus bērnus uzturēšanai, bet šie, cūkas sabuntojušies un zāģē.

Sabuntojušies čomiņi tak var pamest šīs un meklēt bagātākas. Ir grūtības ar atrašanu? Bagātākas šos negrib? Interesanti, kāpēc

Apmēram tas pats kā kad pumpains frīks nevar dabūt smukāku par tādu pašu frīceni, bet pēc tam zāģē, kāpēc šī nav kinozvaigzne

Nu pēc būtības neredzu atšķirību un to, kāpēc autorei izbrīns, ka zāģē tieši vīrieši.

var zāģēt un drosi ka zāģē i sievietes i vīrieši. Tieši tāpat i vieniem i otriem ir iespēja šito izbeigt viens un divi un tādās attiecības nesastāvēt.

Tās draudzenes ir tik bezcerīgas, ka tikai vienā alfonsu portālā var kaut ko nozvejot? 30 gados tak katru dienu uz ielas nāk puiši klāt iepazīties, mašīnas pīpina un apstājas, kur nu vēl, ja uz kādu klubu aiziet.

Viņas kādās mūķeņu firmās strādā par sekretārēm, vai?

Bet lai vai nu cik cerīgas tās draudzenes un pofig ka viņas iepazīstas, bet kāpēc ir tāds sašutums , ka vot vīrietis atļāvies zāģēt. Sāk, sievietei normali, bet nu vīrietim gan nepienākas.

Normāls vīrietis nesatraucas par sievietes algu. Tikai kapeikpisējs. Tādus neviena negrib, tāpēc viņi salasās tādos portālos un aprunā zeltracējas, kas grib lai viņām vienmēr izmaksā.

Rudā_
Sievietes, kas piecieš ka viņas tiek žāvetas no internetā atrastiem kapeikpisejiem laikam jau arī nav nekādas mis Ukrainas . Tā ka tāds taču ir atradusi un lai tik ņemās dalot kuram būs pelnīt 500 un kuram 700€.

Man laikam ir nepieņemams tas uzstādījums, ka vīrietim pēc definīcijas ir jānāk ar plašu žestu izmaksājot visu.

Pasūdzējās man tikai viena paziņa, bet zinu, ka tām divām ir tas pats, jo vienai draugs lielijās, ka viņš pelna daudz vairāk, un, ka viņam nepatīk, jo draudzeni tik maz saņem. Par otru vienkārši zinu, jo tur viņas māsīca klaču bāba, jo visa tās paziņas ģimene uzskata, ka viņai draugs jāpamet, jo viņš esot kā dēle piesūcies, un šī neredzot kāds viņš patiesībā nav labs. Vienkāršu konstatēju, ka pazīstu jau trīs tādas, un tiem vīriešiem ir svarīga sievietes nauda. Nesaprotu vai tiešām tagad tik daudziem tas ir galvenais attiecībās.

Papildināts 04.12.2019 18:04:

30 gados tak katru dienu uz ielas nāk puiši klāt iepazīties, mašīnas pīpina un apstājas, kur nu vēl, ja uz kādu klubu aiziet.

Esmu redzējusi tikai vienu reizi kā pusis uz ielas centās iepazīties, bet tas bija 2 gadus atpakaļ, bet pīpinātājus gan bieži, īpaši ja sievietei ir apģērbs seksīgs, bet uz randiņu parasti neaicina sievietes.

Patricia L

silapupa
Sievietēm pēc 30 gandrīz visām ir svarīgi, cik vīrietis pelna.

silapupa
Man gan vairs nav 30, bet nupat, pirms nedēļas vienu vakaru viens samērā zolīds vīrietis ar glaunu autiņu brauca man blakus kādus metrus 500 un vairākkārtīgi mēğināja pierunāt aiziet un iedzert kādu glāzīti.

Es gan atteicos... Vīrietis manos gados, varētu teikt, ka simpātisks.

Ruda_. Kapec atteicies?

Papildināts 09.12.2019 09:51:

Silapupa. Nu ja no iepazisanaas portaala, tad nav briinums, tur pilns ar viriesiem, kuri tik meklee kaadu duru, kurai uz kakla uzsesties. Un sievietes uzkeras ar'. No otras puses jautaajums vietaa - kaapeec ar augstaako juridisko, ekonomisko straadaa par sekretaari?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18400379