Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Depresijas skartajiem

Bediga__

Tieši šobrīd ļoti cenšos turēties, bet ir tik skumji, ka gribas pazust un neatgriezties. Droši vien tas pāries. Iedzeršu zāles un cerēšu, ka pāries. Bet ir tik skumji, tik bēdīgi. Nav ar ko parunāt, nav kam pastāstīt, kas uzklausītu un saprastu to, kā jūtos. Nav, kas atbalstītu. Tik grūti, kad apkārt ir cilvēki, bet nav ar ko parunāt.

mikausite

mirklis
Nu, kā tev šodien? Nav labāk? Kāpēc ne ar vienu nevari izrunāties?

Nu paldies, ka uzrakstīji. Vakar bija ļoti slikti. Šodien arī nejūtos labi, bet ir labāk. Tikai pazust tiešām parādās vēlme. Tāpēc dzeru zāles un vienkārši cenšos kautko darīt, lai novērstu domas.

Papildināts 26.12.2020 11:06:

Nevaru parunāt, jo vecāku man būtībā nav. Māte mani nekad nav sapratusi un nav jēgas viņai ko stāstīt, viņa pateiks, ka viņai arī grūti vai paprasīs naudu, kuras man nav un tas,, ka nevaru viņai iedot naudu, man liks justies vēl sliktāk un tad es sākšu domāt, kāpēc viņa man nekad nepalīdz, bet prasa, bet es tā nedrīkstu domāt, jo esmu liela un man viņas žel un man ir jāpalīdz viņai. Tā nu ta ka es nevaru, tad nav ko traucēt viņu ar savām problēmām. Tad ir vīrs, kuram nevaru neko teikt, kas slikti man, jo viņš mani nesapratīs nekad. Ir jau piedzīvots. Nevaru neko sūdzēties. Nu un tas arī viss. Bērnam taču nepavisam neko tādu neteikšu.

mikausite

mirklis
Žēl, ka vīrs tevi nesaprot un neatbalsta.

Inese_V

mirklis
Tev kāda draudzene varbūt ir?

Vai pie psihoterapeita esi griezušies?

Psihoterapeits ir dārgs. Man jāiet pie citiem ārstiem. Pēc būtības, es nemaz nevaru atļauties iet pie ārstiem, jo nav tam paredzēti līdzekļi, bet nu pēdējā laikā nākas biežāk tur staigāt. Un viena vizīte jau neko nemainīs. Bet staigāt tur es vienkārši nevaru. Jā. Esmu būtībā viena ar savām problēmām.

Tepat cālī kādreiz bija slēgtā depresijas atbalsta grupa, tagad tikai neaktīva diemžēl.

Rosalia

Šinī pašā temā iepriekšējā lapā aprīli bija ielikts:

On-line depresijas atbalsta grupa.

Pirmo reizi Latvijā emocionālās veselības atbalsta biedrība "Saules zīmes" (www.facebook.com/sauleszimes.lv) piedāvā tiešsaistes jeb attālināto atbalsta grupu cilvēkiem ar depresiju.

Var painteresēties, varbūt arī šobrīd ko tādu piedāvā.

Papildināts 27.12.2020 18:51:

mirklis
Pēc būtības, es nemaz nevaru atļauties iet pie ārstiem, jo nav tam paredzēti līdzekļi, bet nu pēdējā laikā nākas biežāk tur staigāt. Un viena vizīte jau neko nemainīs. Bet staigāt tur es vienkārši nevaru. Jā. Esmu būtībā viena ar savām problēmām.
Poliklīnikās psihiatrs pieņem par velti.

Inese_V

Psihiatrs ir valsts apmaksāts. Ļoti labi doki ir gan Veldrē, gan Ļermontova ielā.

Psihiatrs raksta zāles un neklausās, kas tev par problēmām. Psiholigs mums ir par maksu. Es visu laiku strādāju, kad nebija šī stulbā korona, nebija laika staigāt pie psihologiem. Viens darbs, otrs darbs, vēl citi pienākumi. Labi, ja reizēm var izrauties uz ārsta vizīti, bet arī fiksi atpakaļ uz darbu. Bet es nesūdzos. Darbs man patīk. Man nemaz nepatīk tie psihologi. Kādreiz aizgāju dažas reizes, kad vēl nestrādāju. Neredzēju nekādu labumu, tikai naudas palika krietni mazāk. Nožēloju, ka toreiz gāju. Vienmēr pēc tam jutos vēl sliktāk kā pirms tam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18400501