Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Audžuģimene - 3 bērni vienā piegājienā

Llorett

Bet vecākā māsa laikam nebūs sajūsmā par audžuģimenes ideju
Kāpēc lai būtu sajūsmā par abstraktu audžuģimenes ideju. Svarīgi, kā veidosiet kontaktu - 5 gados domas var ļoti ātri mainīties.

Un es šai situācijā jūtos absolūti lieka ar savu vēlmi palīdzēt.
Manuprāt, kļūdains uzstādījums, par to, ka kādiem vecākiem viņu bērni nav vajadzīgi. Visos gadījumos ir stāsts par to, ka vecāki ar kaut kādām problēmām nemāk vai nespēj tikt galā. Pārējais ir tikai nianses. Visos gadījumos vecāki bērniem vienmēr būs viņu vecāki un Tu vari kļūt tikai un vienīgi par audžumammu - protams, ikdienā to tā nedēvē, bet būtība nemainās. Šis nav veids kā kļūt par vienīgajiem bērna vecākiem un sagādāt bērnu tieši sev. Jo labāk to saprot un spēj pieņemt, jo labāk var parūpēties par bērniem. Pretējā gadījumā bērns nolemts dzīvei lojalitātes konfliktā (vainas sajūtai par to, ka svarīgi ir gan vieni, gan otri vecāki).

Pagaidām sliecamies uz pusdienu ļaut dārziņu turpināt.
Manuprāt, labs variants.


О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

12345

Arī vecākā meitene ir pavisam vēl mazs bērns un neko izvēlēties nevar, jo, gluži vienkārši, nestādās priekšā, kas īsti stāv aiz tiem vārdiem, ar kādiem viņai izsaka piedāvājumus. Tam bērnam būtu jāpasaka: "Tagad jūs visi trīs kādu laiku padzīvosiet pie šitās tantes un onkuļa"- un viss, un punkts, un brauc, un sāk dzīvot. Bez kādām vecumam neatbilstošām maza bērna tērpināšanām un atbildības nogrūšanu uz "Viņa grib" vai "Viņa negrib".

Papildināts 19.12.2019 20:02:

Ja normālai ģimenei kaut kādu apstākļu dēļ nākas bērnus aizsūtīt pie vecmāmiņas, krustmāmiņas vai vēl sazin kur- tāpat bērni tiek vienkārši nostādīti fakta priekšā, ka tagad būs tā, nevis bērniem jāuzņemas atbildība par kaut kādām savām izvēlēm.

Papildināts 19.12.2019 20:08:

Piekrītu domai par dārziņa atstāšanu- tieši ar autores minēto motivāciju, ka tā būs lieta, kas palikusi nemainīga.


.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!

RunaaKaijas

Llorett
Šķiet, ka varbūt ne tā uztvēru tavas raizes. Piekrītu, ka labāk izsvērt kas un kā. Situācija jau tomēr ne no tām vieglajām. Par vecāko bērnu jāteic ka viņai tomēr ir tikai 5 gadi un aiz neziņas viņa var teikt visu ko. Iespējams sirdī tic un cer uz variantu, kurš nav iespējams (vesela mamma un tētis) un pretojas tādēļ vien.

Papildināts 22.12.2019 04:04:

12345
Pilnīgi piekrītu. 5gadnieks to nav spējīgs izdarīt.

12345

Ar sagaidāmajām problēmām ir tā, ka tās būs jebkurā gadījumā un ar jebkuriem bērniem, vai nu šiem, vai citiem, Savādāk, gluži vienkārši, būt nemēdz. Tā ka glābiet gan bērnus no izšķiršanas. Jūs taču nevarat zināt, kādi būs nākošie piedāvātie, ja šos nepaņemsiet.


.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!


Llorett

Ierakstīšos atskaitei. Situācija izvērtusies pavisam citādi. Pazvanīja no citas pašvaldības un teica, ka ļoti steidzami meklē ģimeni zīdainim. Vienas dienas laikā kļuvām par audžuvecākiem. Paldies par visiem komentāriem. Tagad saprotu, ka arī viens bēbis var nogurdināt līdz izsīkumam.

Manika

Llorett
Paldies, ka uzrakstījāt! Apsveicu!
Izmantojiet katru iespēju pagulēt! Vienkāršojiet saimniecību! Pamazām viss ieies savās "sliedēs".


MeŽa PūCe.

Llorret. Kaapeec iestaade, kuras apruupee berni tagad atrodas, nesniedz jums preciizu informaaciju par maates un vecaakaas meitas veseliibas probleemaam? Seit Caalii neviens to neizziilees.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18400633