Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aukles pakalpojums

Saulziede

Esmu pārdomās par pāriešanu no darba PII uz aukles darbu. Vēlējos šeit uzzināt. Mammas cik Jūs esat gatavas maksāt, ja pie sevis pieskatu vairāk kā vienu bērnu. Pieskatot vairākus, gan auklei, gan mammai sanāk izdevīgāk.

Un kā ar atrašanās vietu, ja telpas atrastos 5 stāvā mazajiem būtu jāpastaigā nedaudz un būtu stingrs vecuma ierobežojums - staigā vēlams var kāpt pa kāpnēm.

Pašām auklītēm jautājums... Vai tas atmaksājas? Ideāli jau būtu īrēt 1. Stāvā, bet tas ļoti sadārdzina visu. Kā auklēm ir ar slimības naudām- precīzāk pabalstiem un slimības lapām grūtniecības laikā.

P. S. niks mainīts, tā kā vēl klīstu pa mākoņiem ar idejām nepiesārņošu oriģinālo profilu.

pumpurīte

Esmu mamma. Par samaksu nepateikšu. Tā droši vien ir atkarīga no pilsētas. Cik es esmu sākusi interesēties, Jelgavā tā VIDĒJI ir no 2 eur ļīdz 3 eur par stundu, vai arī mājdārziņi kur ir ap 5 bērniem, prasa ap 200 eur mēnesī +pašvaldības līdzfinansējums auklēm 120 eur. Bet par to stāvu. It kā jau nav problēmu, ka mazais pastaigājas, bet tad tas noteikti ierobežos vecumu. Vismaz Jelgavā ļoti liels pieprasījums ir 1.5 gadīgu pieskatīšanā. Šajā vecumā droši vien ir grūti pa kāpņēm uzkāpt uz 5.stāvu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18400639