Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aukles pakalpojumi

Saulziede

Esmu pārdomās par pāriešanu no darba PII uz aukles darbu. Vēlējos šeit uzzināt. Mammas cik Jūs esat gatavas maksāt, ja pie sevis pieskatu vairāk kā vienu bērnu. Pieskatot vairākus, gan auklei, gan mammai sanāk izdevīgāk.

Un kā ar atrašanās vietu, ja telpas atrastos 5 stāvā mazajiem būtu jāpastaigā nedaudz un būtu stingrs vecuma ierobežojums - staigā vēlams var kāpt pa kāpnēm.

Pašām auklītēm jautājums... Vai tas atmaksājas? Ideāli jau būtu īrēt 1. Stāvā, bet tas ļoti sadārdzina visu. Kā auklēm ir ar slimības naudām- precīzāk pabalstiem un slimības lapām grūtniecības laikā.

P. S. niks mainīts, tā kā vēl klīstu pa mākoņiem ar idejām nepiesārņošu oriģinālo profilu.

Papildināts 11.12.2019 18:59:

Otra ideja ir izstrādāt plānu pēcpusdienu nodarbībām, lai sagatavotu skolai vai palīdzētu sākumskolai mācībās.

Vai Jums kā mammām būtu vēlme pēc tāda pakalpojuma?

Par pēkšņi atvērušos minidārziņu virs savas galvas visvairāk priecātos jūsu mājas 4. Stāva kaimiņi

Un no ugunsdrošības viedokļa 5.stāvs ar daudziem ikdienā pieskatāmiem mazuļiem neizklausās labi!

Paldies par komentāru, ņemšu vērā

Krustnaglina86

Saulziede
Es domāju 2 - 3 mazuļi būtu ok, jo tad reāli katram varēsi veltīt laiku. Es arì skolotāja, arī doma iet no darba un šādi nopelnīt. Vari rakstīt privāti.

Meklējot mazulītim mājdārziņu, izstaigāju daudzus mājdārziņus un aukles. Dzīvokļos atstumj personīgās - darba vides sajaukums. Ko darīt, ja aukle (vai tās bērns, vīrsls) saslimst? Baciļi pilna māja, bet man savs jāpieskata pašai. Vēl nepatika, ja "fonā" visu laiku TV. 5.stāvs bez lifta būtu grūti (daudzi bērnu ved pie aukles kopā ar otru mazo auto sēdelītī, tad tas jāstaipa).

Šādā mājdārziņu variantā man reāli patika tikai viens, kur biju - atsevišķas telpas privātmājā un norobežots dārzs.

Papildināts 27.01.2020 11:20:

Savukārt sagatavošana skolai daudziem aktuāla un tur 5.stāvs nav problēma. Tik nezinu, vai ar to normālu algu var nopelnīt.

Astoņmizu zobgrauzis

Slimības naudu saņemt ļauj nomaksāti nodokļi. Aukles pašas to dara, par pakalpojumu iekasēto summu skaitot kā bruto summu. Pakalpojuma ņēmējam jābūt ļooooti motivētam nolīgt tieši tevi, lai meklētu iespējas par tevi nomaksāt nodokļus (cik zinu, tā reāli nenotiek)

sagatavošanu skolai no 5 gadu vecuma garantē pašvaldība. Vai kādam interesē to sākt agrāk? un no tā 5 g vecuma tam jānotiek pēc apstiprinātas programmas.

vispārīgi pēc mājdārziņiem pieprasījums, manuprāt, ir, bet Tev vēl jātiek skaidrībā ar daudz ko, lai nonāktu pie sava piedāvājuma. iespējams, SOS aukles tipa piedāvājums ir laba niša.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18400659