Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Diēta ar diagnozi psoriāze

Sunnymorning

Mokos ar psoriāzi jau aptuveni 15 gadus. Visi dermatologi izraksta tikai hormonālas smēres. Nesen uzgāju info, ka psoriāzi varot apārstēt, ja nelieto konkrētus produktus. Varbūt te forumā ir kāds/a, kurš ir panācis reālus ādas stāvokļa uzlabojumus ar konkrētu produktu izslēgšanu no uztura vai iekļaušanu uzturā?

Apskatieties Autoimune protocol diet, ja lasiet angliski

zvirbulis993

Man jau liekas, ka labāks rezultāts būs ja savedīsiet nervu sistēmu kārtībā! Psoriāze ir tieši saistīta ar nervu sistēmu un tiklīdz tā būs kārtībā arī rezultāts uzreiz būs redzams! Pārbaudīts uz sevi

teite

Kolēģei draugam bija psoriāze. Vēlāk satiku, bija pazudusi drīz pec šķiršanās no kolēģes. Sakritiba vai nē, bet ir vērts pret savu emocionālo/psihes veselību nopietni izturēties.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Vienu gadh slimïbas uzliesmojumă, man dermatalogs ieteica izslëgt no uztura piena produktus un dzert śķidro kaļķi. Vismaz nan tas nebija risinăjums. Viss nainïjăs, kad aizgăja tă laika nodaļas vadïtăja. Tagad atkal uzliesmojums, bet zinu, ka tas no stresa. Pat ja liekas, ka nav, bet tas ir. Jo stress darbă un neapmierinătïba par situăciju pers dzïvë, kas faktiski ir arï stress.

Tagad êdu max vienkărśu êdienu piem. Brokastïs auzu putra, pusdienăs griķi + salăti utt), jo man no uzliesmojums parădïjăs pëkśņi, ar horm ziedëm dabüju ok ădu un uzêdu saldumus. Jëziņ-bija traki. Un śodien pëtïju vai żâv plümëm nav pievuenots papildus cukurs un skatos ir E200. Savukărt google saka, ka E200 ( un ne tikai tas), VAR izraisït dermatïtus

Vīram ir ļoti spēcīgi uzliesmojumi, kad darbā ir kādi stresiņi. Kā situācija atrisinās, tā atkal paliek labāk, brīžiem vispār neko nevar redzēt. Izslēgts ir alkohols, saldumi, trekni ēdieni. Lieto zivju eļļu, Nateo D, magni b6. No krēmiem La rosche posay Lipikar baume.

Es ar to cīnos. Man ar stresu tam nav pilnīgi nekāda sakara, bet man analīzes uzrādīja ka nevēlamus produktus baltos miltus, olas un piena produktus. Kad šos produktus nelietoju, viss ir ideāli. Domāju, ka katram cilvēkam šie produkti varētu atšķirties.

zurcuks

Psoriaaze ir dubultaas shkirshanaas konflikts, veerts pamekleet iemeslus un izstraadaat tos.

zurcuks
Sakiet, kādas analīzes Jūs taisījāt, kas nozīmēja (ģimenes ārsts vai dermatologs)?

Iesaku izmēģināt badošanos, sākumā 3 - 5 dienas, lai mikrobioms atkopjās un tad pamazām atsākt ēst, liekot klāt noteiktas ēdienu grupas. Imunitāte veidojas, galvenokārt, gremošanas traktā. Internetā ir plaša informācija par šo tēmu un arī pētījumi, atliek palasīt un izmēģināt.

Man rekords pagaidām 9 dienas bez ēšanas, pēc 3 dienas negribas vairāk vispār ēst. Novērš arī citas kaites.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18401051