Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Diēta ar diagnozi psoriāze

Sunnymorning

Avony
Man rekords pagaidām 9 dienas bez ēšanas, pēc 3 dienas negribas vairāk vispār ēst. Novērš arī citas kaites.

Un kāda bija fiziskā noslodze šajās 9 dienās? Jāstrādā tad nebija?

Es, savukart, ieteiktu IG medical medium iecekot. Vinam tur bildes cilveki cupam, kas ar sito cinijusies. Un ari info, ka no ta tikt vala.

tabidze

Man arī vienu brīdi bija. Uz nerviem.

Tas ir, nervu fona..bez darba un tā..

Bet es biju pie tādas Ilonas Ābeles, ajūrvēdas medicīnas speciāliste. Viņa tur izdalīja ko ēst, neēst.

Bet papildus es arī smērēju smēres un špricēja kaļķi vecajā labajā STS dispanserā, kas bija Briāna ielā tagad nezinu kur

Psoriāze ir autoimūnā saslimšana,kas ir ilgstošs rezultāts cauro zarnu sindromam.Mēģinātu IF un Paleo,Atkinsa vai Keto diētu.Labāk,protams,Carnivore,tik līdz tam jāmaina ķermeņa metabolisms.

Papildināts 23.10.2020 12:41:

Nekādas smēres nepalīdzēs!

Papildināts 23.10.2020 12:42:

Izslēgt cukuru un miltu produktus pilnībā!

Par AIP, esmu sēdējusi uz striktas autoimūnās diētas, principā ēdu tikai gaļu, zivis un dārzeņus- ne nakteņus. Nebija pilnīgi nekādas izmaiņas manā autoimūnajā slimībā, nejutu nekādu pašsajūtas uzlabošanos utt., kā solīja diētas adepti, ja neskaita frustācju no ierobežotas diētas. Vēlreiz- neviens nezin, kā rodas autoimūnās saslimšanas, kā arī kā īsti darbojas imunitāte. AIP ir tikai teorija bez zinātniskiem pierādījumiem, vienīgā slimība, kam bija uzlabojumi no AIP laikam ir Krona slimība. Kā jau te minēja stress gan tiešā veidā ietekmē autoimūnos procesus.

Papildināts 25.12.2020 15:45:

Par AIP, esmu sēdējusi uz striktas autoimūnās diētas, principā ēdu tikai gaļu, zivis un dārzeņus- ne nakteņus. Nebija pilnīgi nekādas izmaiņas manā autoimūnajā slimībā, nejutu nekādu pašsajūtas uzlabošanos utt., kā solīja diētas adepti, ja neskaita frustācju no ierobežotas diētas. Vēlreiz- neviens nezin, kā rodas autoimūnās saslimšanas, kā arī kā īsti darbojas imunitāte. AIP ir tikai teorija bez zinātniskiem pierādījumiem, vienīgā slimība, kam bija uzlabojumi no AIP laikam ir Krona slimība. Kā jau te minēja stress gan tiešā veidā ietekmē autoimūnos procesus.

Acers

Es uz 3 nedēļām biju izslēgusi no uztura visus piena produktus un sakritība vai nē, bet visas 3 nedēļas nejutu ne niezi, ne dedzināšanu psoriāzes skartajās vietās. Kolīdz atsāku lietot piena produktus, notika nenormāls psoriāzes paasinājums.

MioMioMio

Nav gan padoms par uzturu (uz to nevaru saņemties, neesmu tik disciplinēta), bet varu ieteikt pamēģināt Pau d'Arco (skudrkoka miza). Šobrīd lietoju gandrīz mēnesi un man ir ļoti labāk, neticami, bet efektu redzēju jau no pirmajām dienām kā sāku lietot. Ilgtermiņā attiecīgi vēl nezinu kā būs, bet labu atsauksmju var atrast ļoti daudz. Ir dažādi zīmoli un gan vietējās aptiekās, gan Amazon, iHerb u.c. Arī esmu visu ko agrāk mēģinājusi, to skaitā stiprās recepšu zāles, kuras palīdzēja mazāk un viss bija atpakaļ tikko kā beidzu lietot.

cipadroms

Instagram Indrai Salcevičai ir šī problēma. Viņa rakstīja, ka ļoti palīdz piena produktu un nakteņu (kartupeli, tomāti) izslēgšana

MioMioMio

Vai joprojām lietojat Pau d'Arco? Kādi rezultāti? Es arī esmu sākusi lietot šo uztura bagātinātāju un manas psoriāzes noēstās plaukstas stāvoklis sāka uzlaboties otrajā nedēļā. Lietoju skudru koku mizu jau gandrīz mēnesi - roka vairs nav tik sarkana, dedzinošā sajūta un nieze ir atkāpušās, āda ir pārstājusi lobīties. Āda kopumā izskatās un jūtās daudz labāk

MioMioMio

Sunnymorning
Forši, ka palīdz

Es šobrīd nelietoju, jo man ārsts ieteica secīgi palietot Pau d'Arco un pēc tam vienu citu preperātu, tad pagaidām lietoju to otru. Bet domāju, ka drīz atsākšu Pau d'Arco, ādas stāvoklis bija labāks, kad lietoju.

Papildināts 11.07.2021 06:32:

To, vai palīdzēja tikai, kamēr lietoju vai kaut kas no tā efekta ir saglabājies, grūti pagaidām teikt, sevišķi, ja tagad lietoju to otru. Viss noteikti nesaglabājās, bet nu tas laikam arī būtu par daudz gaidīts. Pieļauju, ka varētu labi strādāt dzert kaut kādu nelielu uzturošo devu ilgtermiņā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18401051