Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Visām tievētājām virs 80 kg

Laura13

Jaunais gads lai cik tas banāli nebūtu ir labs atskaites punkts lai sāktu kaut ko darīt sevis labā un ja esat nogurušas no saviem 80 + tad laipni aicinātās privātajā grupiņā, kopā būs vieglāk vienai otru atbalstīt un atturēt no noiešanas no taisnā ceļa uz skaisto vasaras augumu!

Grupas nosaukums Tās,kurām 80 un vairāk kg!

Grupa atrodama zem sadaļas "Skaistums, veselība un sports"

https://calis.delfi.lv/grupas/grupa/225-taskuram-80-un-vairak-kg/


Sveikas meitenes!

Informācija visām tām kuras ir bijušas pieteikušās mūsu grupiņā, bijušas apstiprinātas bet varbūt kādu iemeslu dēļ nav paspējušas uzsākt diskusijas mūsu grupā vai arī nepaspēja noziņot par sevi aizņemtības dēļ!

Mūsu grupā ja dalībnieks nedod nekādu ziņu nedēļas laika periodā pēc apstiprināšanas , no grupas tiek dzēsts... Ja vēlaties vēlreiz pievienoties tad piesakaties no jauna.

Tāpat šis uzaicinājums attiecas arī uz vecajiem grupas dalībniekiem kuri ir palikuši neaktīvi jau pusgadu vai vairāk, tiek aizcināti no jauna pievienoties!

Tāpat gaidam arī jaunus dalībniekus!

Kopā vieglāk!

Pavasaris klāt, grupa aicina savā pulciņā aktīvus dalībniekus!

Tiek aicinātas pieteikties vasaras tievētājas!

Līdz Ziemassvētkiem vēl var paspēt!


sauliite1239

Labdien,meitenes,cik sapratu,tad grupiņa jau Jums pilna???

AnnaAB

Jā, grupiņa pilna, pašlaik notiek atjauninājumi, tiek ieviesti jaunie noteikumi un tika nolemts ja izņēmuma gadījumā kādu vēl pieņemsim, tad dalībniekiem ir jābūt reģistrētiem calis.lv vismaz pusgadu.

sauliite1239

Nekā nesanāca aterēties veco ieejas paroli,no tā laika kad aktīvi te ņēmos pa tievēšanas klubiņu +20Smk. Nu nekas,lai Jums labi tievējas

AnnaAB

Septembris būs drīz pagājis, bet vasaras atvaļinājumu un dīkstāves "riepiņas" negrib pazust? Mūsu grupiņa ir lēmusi par jaunu rudens iesaukumu, tā nu laipni aicinātas motivētas "svarīgākas" 80+ dāmas, kas vēlas tievēt draudzīgā kompānijā , sapratīsim un atbalstīsim viena otru. Mūsu grupa ir viena no senākām tievētāju grupām Cālī ar savām tradīcijām un interesantām personībām. Tievējam katra ar savām metodēm un savā tempā, kļūdamies un atkal atsākam, dalāmies ar padomiem , diskutējam par lasīto, dzirdēto, piedzīvoto. Piesakieties , rakstiet īsu vēstulīti par sevi un savu pieredzi, visas nopietnās motivētās dāmas pieņemsim, vienīgi klusējošās lasītājas šoreiz ilgi pie mums nepaliks . Tiekamies !

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18401471