Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko šodien gatavosim – 2020

AppleGreen

AppleGreen

Lai garšīgāk, veselīgāk un daudzveidīgāk nekā agrāk!

Jo vairāk dara, jo vairāk izdara

kristel

Hačapuri - ar daudz mocarellu un daudz citu sieru.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Spocinjs

Skeltie dzeltenie zirņi ar saceptu malto gaļu+sīpoliem sader? Neiet iekšā speķis,par treknu. M.gala konservos no Laukiem. Zirņi mercajas jau no pusdienlaika,domāju rītdienai

Kāpostgalva

Spocinjs
Ha, mums šodien tieši bija šķelto zirņu putra bet klasika - ar cauraudzi un sīpoliem

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

kristel

Spocinjs
Būs labi.

A es beigās tiku pie ceptiem kartupeļiem uz pannas parastās (ar eļļu un gī sviestu), pārpalikušo veca gada gaileņu mērci un štovētiem kāpostiem. Jo hačapuri mīkla nesanāca, pārsildīju pienu un "sadedzināju" raugu, nerūga. Hačapuri provēšu rīt uzražot.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Enna

Skeltie dzeltenie zirņi ar saceptu malto gaļu+sīpoliem sader?
Nezinu, vai sader, bet nav tas! Man garšīgāk tomēr šķiet ar cauraudzi+sīpoliem (gluži tīrs speķis man arī nepatīk)

Vienīgā iespēja tikt vaļā no kārdinājuma ir tam ļauties!
Fionna

Kausētā siera un dārzeņu zupa, Ņamma.

Dzintars kausētais, burkāni, kartupeļi, puķkāposts, zirnīši, pupiņas. Var pievienot lokus un dilles.

man krāsnī cepta vistas krūtiņa ar kartupeļu, brokoļu biezeni. Rīt - pupiņu zupa.

Spocinjs

Sanāca ļoti garšīgi,mana improvizācija,vēl pāris palikušas kotletes piegriezu. Kiploksals ar labu garšu deva

Kāpostgalva

Šodien čahohbili. Vīrusu laikā gribējās ko garšvielām bagātu.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18401493