Tomāti & paprika & gurķi & ķirbji & un citi dārzeņi 2020. gadā

Cilveeks

Slēdza Cilveeks: "Gads noslēdzies, laiks jaunai lapai.".

Es sēklas pērku šeit
https://www.seklutirgus.lv/veikals/params/category/112657/

Ļoti apmierināta

Denīze

vladavlada
Njā - Sampson nav īsti marinējamais ķirbis (es šos izmantoju kartupeļu-ķirbju biezenim, jo savādāk mūsmājās ķirbi īsti neppatērējam), bet esmu arī marinējusi - no cidoniju sīrupa u.c. garšvielām uzvāru marinādi, ielieku ķirbjus un praktiski uzreiz arī slēdzu nost un ļauju ievilkties - garšīgi, lai arī tā konsistence ir tāda.. mazliet miltaina.

Pirms tam bija parastais Big Max - manuprāt, ļoti labs marinēšanai. Liels. Uzreiz var samarinēt pusziemai.

mazazane

Daudzas sēklas izpārdotas, bet tā ir daudzos i-veikalos. Tas man liek domāt, ka vēl īstais sēklu pirkšanas laiks nav pienācis. Es pamazām tik veidoju savu wish listu un tad kkad februārī...

labrencija

Nopirku šodien Beorange 10 sēkliņas un Bolzano ??? 5 sēkliņas.

Katram savs

Es pagājušajā gadā - pirmo reizi - pirku no marupesseklas.lv, domāju šogad darīt tāpat. Viss labi sadīga un izauga, kāpēc meklēt ko citu. Un izvēle ļoti liela. Laikam izklausās pēc reklāmraksta.

Papildināts 06.01.2020 22:21:

Vai ir bijušas tēmas par melonēm? Vai arī tepat - kā ir veicies? Ieraudzīju meloņu sēklas, nagi saniezējās. Ir vērts mēģināt 1 stādiņu siltumnīcā ielikt?

Hipotenuza

Dianne
Tad Tev ir divi austrālieši, manējais ir Austrālijas Riekstu, te viņš ir izstādē

Papildināts 08.01.2020 20:39:

Seaberry
No/uz Krieviju visu laiku ir bijis aizliegts sūtīt sēklas, bet gan manas draudzenes man ir sūtījušas, gan es viņām. Ar tomātiem, papriku un petūnijām šobrīd ir tā, ka gan ar gan bez sertifikātiem labāk nevajag - ToBRF vīruss, kurš izplatās milzīgā ātrumā un šovasar jau varētu parādīties Latvijā. Cik saprotu, 100% garantijas šobrīd nevar dot nevienai sēklai. Mārīte Gailīte painformēja, ka Holandē esot vienā gadā bijušas divas tikai aizdomīgas saimniecības, bet jau nākošajā - vairāk kā 300 hektāri inficēti. Profesionāļi, kuri vienmēr seko sēklu un stādu kvalitātei. Gandrīz domāju, ka pievaldīšu savas kolekcionēšas tieksmes un audzēšu to, kas man ir pašai un arī no veikala tomātus nenesīšu.

Papildināts 08.01.2020 20:42:

Katram savs

Obligāti, mēs no 5 stādiem mazā siltumnīciņā supergardas melones 5 cilvēku ģimene ēdām visu rudeni.

Ir ļoti kaitīgi neiet uz balli, ja ļoti gribas!

Avene77

Katram savs
ir atsevišķa meloņu, arbūzu tēma - loti vērtīga, pameklējiet tepat

Dianne

Hipotenuza
Austrālijas riekstu ķirbis - tūdaļ pierakstu, lai zinu kā viņus dēvēt savādāk uzrunāju šos par "Hipotenūzas čaļiem"

No klēras dotajām man vēl palikušas 2 sēkliņas Austrālijas sviesta ķirbja - tās sēšu un čupa ar izgrebtajām arī jau savāktas, provēšu sēt tāpat kā Tavējos un "lieku " uz izdošanos

Papildināts 09.01.2020 00:04:

Tikko pierakstīju jauno nosaukumu un saprātīgi aplūkoju savākto sēklu daudzumu..... nu hektāram, pusotram būs

mellene88

man šīš sarunas atkrīt... sēklu krājums vismaz vēl 5-iem gadiem..

Верный путь к стрессу - это быть здесь, но хотеть быть там, в призрачном будущем.

Seaberry

Hipotenuza
Āāā, paldies Tev par informāciju!

Tiesa, cik zinu, Krievijas sēklas nedrīkstēja oficiāli pārdot citiem Latvijā, bet sūtīt paši savām vajadzībām drīkstēja. Par vīrusu gan neko nezināju. Tad jau jāpiesargās gan.

Vairāk gribēju pamēģināt kādas interesantākas sēklas no melonēm un arbūziem, Latvijā ļoti maza izvēle, tā jau var dikti labi iztikt.

Hipotenuza

Seaberry
Arbūzi pēc garšas sanāk diezgan parasti toties MELONES...Nevienā veikalā tādas nenopirksi! Noteikti ir vērts audzēt!

Ir ļoti kaitīgi neiet uz balli, ja ļoti gribas!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18401599