Tomāti & paprika & gurķi & ķirbji & un citi dārzeņi 2020. gadā

Cilveeks

Slēdza Cilveeks: "Gads noslēdzies, laiks jaunai lapai.".

Sveikas, biju MS pēc tomātu sēklām ... cenas mani nogāza gar zemi. Beorange 7€ !!!! 5 sēklas. Pavasarī stādot zemē neelpot, ja nu kas.... cenas kāpušas visam

Vēljoprojām esmu rozā tomāta meklējumos. Nu nesanăk man viņus izaudzēt.

Dianne

irisav
Vou! 7€! Šis bija 4€, bet par 3 sēklam laikam...

Kad biju pirms kadām 2 ned tad vīriņš teica ka būs dārgāk, tik nodomāju ka tas toreiz par konkrēto šķirni...

Dianne

Visam +20% ja ne vairāk.

labrencija

Beorange 7€ !!!! 5 sēklas. Depo nopirku, 5 sēklu paciņa pa 4eur un vēl cik tur centiem. Pagājšgad 4 dēsti bija labi, un viens tāds švakāks.

Sveikas!

Šogad ziema tāda, ka liekas- tūlīt, tūlīt pavasaris klāt. Esmu apņēmusies pirmo reizi pati sēt papriku, ar tomātiem man pag.gadā ļoti labi veicās. Saprotu, ka papriku sēj jau februārī, ja? Padodiet, lūdzu, kāda te ziņu, kad taisaties sēt papriku. Paldies!

Jautājums par lauka gurķiem.

Praktiski visas jaunākās F1 lauka gurķu škirnes ir pašapputes šķirnes. Kā labāk - gurķu dobē audzēt vienu šķirni vai vairākas? Pagajušajā gadā mums pamīšus auga Adam un Kybria , bija ļoti laba raža. Varbūt tas no vasaras atkarīgs , bet varbūt tāpēc , ka 2 šķirnes? Pirms tam audzējām tikai Adam.

P.S. Audzējam pašu vajadzībām un draugiem. Ēšanai un konservēšanai ziemai pašu vajadzībām ne tirgum.

teite

Hipotenuza
Kuras melones audzēji? 2x esmu mēģinājusi sēklas pat neuzdīga.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Chiepina

MartaSaule

Pagājušo gad sēju 10.februārī, bija mazliet par ātru, jo izstādīt vajadzēja ziedošus, bet kas zin cik šogad būs agrs pavasaris. Nesteigšos un sēšu 18 vai 22.februārī- labvēlīgas dienas

Let your smile change the world, Dont let the world change your smile.

Have a good day today, because today will never repeat.

Hipotenuza

Runājot par Beorangi - kaut kā nav motivācijas viņu stādīt, labi, ziemā viens no nedaudzajiem, kurš garšo pēc tomāta, nevis salmiem - bet vasarā ir daudz garšīgāki tomāti, ko stādīt, Desmitnieks Mārupes sēklās tomēr aizgāja - gurķīši Kybria 2Xpa 15 sēklām, superīgās kaskāžu petūnijas Opera visās krāsās, Beautiful Day Mix asteres - tādas foršas bumbiņas un arbūzi Orangeglo ar dzeltenu vidu.

teite
????Man dīga pat nocenotas 3 gadus vecas sēklas, kuras nopirku kaut kādā dārzkopības izstādē par 7 centiem (laikam Melba) , Maximā pirkts Emīrs un draudzenes atsūtītas meloņu sēklas no Krimas, Diedzēju starp vates diskiem alumīnija trauciņā ar plastmasas vāku, kādos Maximā iepako subproduktus, Siltā vietā. Sadīga gandrīz 100%

Papildināts 16.01.2020 20:19:

ViktorijaB2
Man Kybria liekas tik superīgs, ka neko citu pat mēģināt negribas.

MartaSaule

Sēšu kaut kur ap februāra vidu saldo, bet jau kaut kad tagad asos, jo šie diezgan lēni dīgst un šā vai tā man liekas parocīgāk asos stādīt podos.

Pēdējās izmaiņas: Hipotenuza, 16.01.2020 20:29.

Ir ļoti kaitīgi neiet uz balli, ja ļoti gribas!

Hipotenuza
Es gan asos piparus vēl 2 mēnešus nesēšu ( jap, līdz marta vidum). vismaz man viņi aug nenormāli strauji, un regulāri pat martā sētos stādu ziedošus maija sākumā. Ilgākais periods ir sēklu dìgšana, un to saīsina liekot kastīti (ietītu plēvē) uz ne pārāk silta radiatora. Ja karsts - liek koka dēlīti apakšā. Ir tikai daža izcili lēnas aso piparu šķirnes, kas būtu jāsēj agrāk, visas standarta depo nopērkamās - mierìgi gaida martu. Saldā paprika aug lēnāk.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18401599