Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

2020.gada septembra mazuļi

Lagadi

NOVEMBRIS86

Cālī grupiņās ņem tikai tās, kas pieteikušās "līdz ar pirmajām divām strīpiņām testā". Ja grib pievienoties vēlāk vai, ja uzzina par tādu grupu vēlāk, tās jau skaitās svešinieces un slēgtajai savienībai nedraudzīgas. Tā teikt - ja tu nebiji ar mums no pirmās dienas, nebūsi nekad. Manu pieteikumu arī ignorē (gan citā grupā).

Hiacintte

Neparādās notifikācijas, var jau uzrakstīt adminam. Septembra grupā joprojām uzņem dalībnieces

Lagadi

Piesakoties grupiņā ir norādīts, ka jaatsuta neliels info par sevi, tad arī viss tiks apstiprināts, jo kopš aizsledza augusta grupiņu cik noprotu, tad meitenes piesakas pie mums

Sveikas, Cāli esmu jauniņā, bet labprāt gribētu palasīt un padalities ar savu grūtniecības gaitu. Esmu otrā bernina gaidības, mazulim jāpiesakās septembra beigās.

Hiacintte

IlzeKozlovska
Piesakies grupā un atsūti adminiem par sevi kādu aprakstu

Krista_

Sveikas Septembra mammas. Ja vēlaties pieteikties grupai, tad līdz ar pieteikumu jānosūta privāta Cāļu pasta vēstule kādai no grupas Administratorēm. Šo publisko sadaļu nelasam ikdienā.

Klusapele

Lagadi
Un jūs visas paturat septembra grupā? Mēs visas aizdomīgās klusētājas izmetām nevis vienkārši prieka pēc. Jums nevienai netraucē, ka citas lasa, bet neieraksta pat nevienu vārdiņu par sevi?

Zaksis

Klusapele
Es gan esmu no 2019.gada grupas, bet mums princips bija tāds pats, kad uzņem visas, tad pamazām izmeta tās, kas neko nesaka, tad jau sāka vairāk sijāt, kad parādījās publiskāks info un tagad, kad bērniem tulīt 1.6 gadi, palikušas apmēram 30 meitenes, kas arī runā, pārējas izmestas vai pašas pametušas grupu. Un piekrītu, ka nedaudz dīvaini, ka lasa, bet neko nesaka. Tam ir publiskie forumi.

Hiacintte

Klusapele
Netraucē, nav laika skatīties katram līdz. Ja vajag, lai lasa. Nav neviena tur ar savu vārdu un uzvārdu, lai vajadzētu stresot.

TTCLatvija

Hiacintte
Domāju ka līdz ar ko parādīsies mazuli, meitenes gribēs dalīties arī ar bildem, tāpēc nebrīnīšos ja kāda grupa gribētājas pāries uz fb. Taka visas kas gaida mazuli septembri piesakaties un nosūtutat aprakstu par sevi, tiklidz būs pirmais mazulis grupa tiks slēgta, vismaz vairums par to nobalsoja . Un arī man liekas, ja negribi piedalīties nepiesakies, meitenes tomēr dalas ar diezgan intīmu info un pavisam drīz tas paliks vēl personigaks, lurikiem nebūs vietas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18401649