Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dance beat

reflection

reflection

Sveikas! Varbūt ir kādas atsauksmes par šo deju studiju? Esmu dzirdējusi, ka tā ir kristīga. Tā ir? Vai ir saistība ar 'Prieka Vēsti'?

reflection
Vismaz netieši ir saistīta, pasniedzēja no tās draudzes. Meitas draudzene bija šovasar nometnē, viņas vecāki arī ir šajā draudzē. Skuķis gan teica, ka neesot kristīga, bet neesmu pārliecināta.

reflection
Kāpēc neprasi, ko māca, kā pasniedz, kādi sasniegumi bērniem, kā pret kolektīvu izturas?

Ka kristīga, to viņi pasaka jau 1. sapulcē, bet kontekstā, lai zina, ka dejas nebūs 'seksīgas' un tērpi nebūs atkailinoši. Kas mani personīgi simpatizē. To kristīgumu ikdienā vispār nejūt, es pat nezinu, vai visi pasniedzēji ir kristīgi, varbūt pat nē. Viņi māca dejot, ne izplata vēsti. Ir arī saliedēšanas pasākumi, kuros, vismaz no bērna stāstītā neesmu dzirdējusi, ka runātu par dievu. Spēlē parastas spēles, ēd picas, uzdzer colu, skatās savu deju video. Pedagoģiski ļoti korekti viss. Uz nometnēm bērns nav bijis, jo nav "nometņu bērns". Tās nometnes arī dārgas. Ir ieguvis draugus, sazvanās, tiek aicināts uz ballītēm.

Kārumnieks

Nezinu, vai ir kristīga , bet saistība ar Prieka vēsti ir un viņi to nemaz nenoliedz. To kristīgumu ikdienā vispār nejūt - nu nezinu, nezinu, sākumā nē, bet pēc pusgada, ap ziemassvētkiem jau diezgan atklāta smadzeņu skalošana. Viņi māca dejot, ne izplata vēsti - gan, gan, kas arī būtu ok. Mana meita tikai tāpēc pameta, ka esot bijusi sajūta, ka mēģina netieši ievilkt sektā. Bet nodarbības viņai patika.

KOOOOA? Pirmā dzirdēšana. Man meita tur iet. Nekāds kristīgums, vai vēl. diespas, kaut kāda murgaina Prieka vēsts tur nav vispār. Pārtrauktu ko tml. nekavējoties. Dejo un viss. Bija kaut kāds viens baļļuks ar visparastāko mūziku, dejošanu un picu ēšanu bez jebkādas kristīgas ievirzes. Ja kaut kas tml. būtu, meita noteikti teiktu, jo viņai nesimpatizē nekādas reliģijas. Uz nometni manējā nebrauks, bet tur pavisam citi iemesli, kāpēc nē.

Papildināts 07.01.2020 13:08:

P.S. Nav sajaukts nosaukums gadījumā?

vectra
Nav sajaukts, nupat izskatīju bildes viņu lapā no vasaras nometnes, ir manas meitas draudzene redzama. Bet kā jau teicu, no Prieka Vēsts bija nometnes darbiniece/vadītāja, isti nezinu. To zinu 100 punkti. Jo viņa ir draudzene tās meitenes mammai, kura arī draudzē. Un tā mamma ir mana kolēģe. Tā meitene gribēja manu meitu dabūt līdzi un īpaši uzsvēra, ka nometne nav kristīga, bet nu man pietiek ar to smadzeņu skalošanu darbā... nepalaidu.

Papildināts 07.01.2020 13:47:

Veicu tālāku izmeklēšanu. Iegāju vadītājas feisbuka profilā, Prieka Vēsts posti ir manāmi.

Papildināts 07.01.2020 13:49:

http://priekavests.lv/blogs/par-visu-esiet-pateicigi/?fbclid=IwAR10co4dVGgIRaLRZzIn3aY8l7E9kOCuHaWU7KI_Ou9iyBre5-QIOLfoBdU

Nu kaut vai šis. Un daud citu.

MartaMartaMarta
Nodarbības 3x nedēļā, vienmēr sagaidu meitu pēc tām. Ne reizi neesmu dzirdējusi/manījusi jelko "aizdomīgu". Neviens pasniedzējs nekad arī neko nav teicis/runājis par reliģiskām tēmām. Vispār neko. Mūzika visparastākā - tāda, kādu atskaņo arī raidstacijās un galīgi bez reliģiskas ievirzes. Nezinu, kurā vietā tad tur tā "smadzeņu skalošana" parādās. Ziemassvētku koncertā arī nebija nekāda reliģiska ievirze (nu, ok, bija kaut kāda 1 dziesma, bet vairāk kā Z/sv tematikai tuva, nevis kaut kas tur īpašs) - bērni dejoja visdažādāko dziesmu pavadībā. Mazajiem bija arī kaut kāds 1 tautasdziesmu aranžējums, tad parastās bērnu popdziesmiņas, lielajiem - sākot no kaut kādiem tur hip-hop hitiem un beidzot ar kaut kādām citām "random" dziesmām (neesmu dižs modernās mūzikas pazinējs )

vectra
Nē, smadzeņu skalošana ir man darbā, kad vietējā Prieka Vēsts fanāte uzdarbojas (meitas draudzenes mamma, kura bija nometnē), ir bijuši aktīvi mēģinājumi meitu dziedināt vai iesaistīt draudzes pasākumos (bērnu) utt.

Nelaidu tāpēc, ka man šis kantoris dziļi nesimpatizē un viņa pateica, ka vadītāja mammas draudzene no tās draudzes.

Pilnīgu ticu, ka viņi spēj nošķirt dejas no savas reliģijas.

MartaMartaMarta
Ok... Pēc 4 mēnešu dejošanas man pagaidām nav iebildumu, ja viņu galvenajai vadītājai (ar kuru manas meitas grupai faktiski nav nekāda sakara, jo tieši viņas grupas vadītāja ir pilnīgi cita meitene) pterodaktili pa galvu maisās. Kamēr nelido virsu, lai plivinās. Mums perfekti sakrīt laiki ar skolu un mākslas skolu, meitai pašai patīk, tiktāl viss ok. Nometnes nebūs, bet tur, kā jau teicu, ir citi iemesli.

Kamēr nelido virsu, lai plivinās.

Tieši tā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18401719