Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dance beat

reflection

Kāda starpība, ar ko nodarbojas brīvajā laikā. Katram savi hobiji.

Ja viņi sāktu nodarboties ar sludināšanu deju laikā, bizness izjuktu, cik daudz būtu tādi, kas to pieļautu? Mēneša maksa nav tik maza, lai nodarbību laikā nodarbotos ar sludināšanu, nevis tiešajiem (deju) pienākumiem.

Kārumnieks

inkarmo

reflection
Nu tak. Pieder Prieka Vēstij. Visi pasniedzēji ir ar to PV saistīti. (vismaz, kurus es zinu kā pasniedzējus).

vectra Tak pirms laižat bērnus jebkādā pulciņā, vispār neinteresējaties, kaskokur? Mūzika ir kristīgais hiphops pa lielam. Patulkojiet tak līdzi vārdus. Koncertu konteksti, uzraksti uz maikām utt.utt.utjpr. Kā var nepamanīt! Šo pašu Ziemīšu koncerts - nu tak tur kurlam jābūt, lai nesaprastu, par ko puisis (tipa, sludinātājdziedātājs no PV) dziedāja.

Bet jā. Vismaz mazākajiem bērniem viņi toč neko neskalo. Esmu bijusi arī nometnē kopā ar meitu, pirmajā gadā. Dārgi, jā, bet nebija ne vainas. Bērnam dejot patīk, vieta un laiki mani apmierināja, paziņu (nesaistītu ar OV) bērni dejoja, tādēļ izvēlējos šo studiju. Tiklīdz jutīšu skalošanu, pārvedīšu bērnu uz citurieni. Ne tāpēc, ka pret kristīgo, bet tāpēc, ka tomēr esam par tradicionālo.

... jo tu esi jau tik sen, vārdus vējš kā lapas dzen. ja jau es tev esmu lieks, manī vēji, tevī prieks

inkarmo
Zin, pārmest man nepietiekamu “painterēsēšanos” ir vienkārši augstprātīgi un dumji. Grupā iesāka iet septembra beigās, uz pirmo nodarbību biju līdzi, iepazinos ar pasniedzējiem, apskatīju telpass, paskatījos mirklīti nodarbību. Līgumu pārlasīju rūpīgi. Ko VĒL man tādu vajadzēja izdariut, lai 12 gadīgu bērnu, kurš dejo jau no 4 gadu vecumapalaistu dejot? Privātdedektīvu noalgot, lai izseko vadītāju? Es vispār pieturos pie principa, ka katra reliģiskā un seksuālā piederība ir viņa dziļi personīga lieta. Kamēr tas neskar mani, protams. Un tas, ka Ziemasvētku koncertā dkan kaut kāda 1 reliģiskas ievirzes dziesma tagad ir īpašas uzmanības vērts fakts? Tiešām?

inkarmo

vectra - akkunKs, es tak ar smaidu! Sorrijs, ja salikās, ka uzbraucu. Kur ko pārmet! Vnk viņu mājaslapā tak var visu saprast (DB). Tāpēc likās ar jokaini, ka bērnu uz pulciņu aizved, bet info nava.

Papildināts 07.01.2020 18:55:

Un koncertā, stc, šoreiz bija krietni daudz no TĀ. Ne tik viena dziesma. Nav arī svarīgi, cik bērnam gadu, tāpat jāpačeko, kas ir kas. Ar ko bērns turpmāk strādās un mācīsies. Nu, man tas vismaz liekas normāli.

... jo tu esi jau tik sen, vārdus vējš kā lapas dzen. ja jau es tev esmu lieks, manī vēji, tevī prieks

inkarmo
Man patiešām ir ļoti maza interese par sektām, tāpēc man krekliņš ir tikai krekliņš un dziesma tikai dziesma. Mēs bijām kopā ar vīru uz to koncertu un arī viņam nekas TĀDS tur nerādījās. Pasākuma vadītāji bija pabaisi, bet tas arī viss. Bērni dejoja kā jau bērni mēdz dejot - kas labā, kas sliktāk. Viss kā daudzos citos koncertos. Kaut ko tur “nolasīt” var tikai tie, kas pastiprināti interesējas par to un tad meklē visādus simbolus un zemtekstus. Starp citu, FB lapu pirms tam paskatījos. Atstāja mazliet tādu “pozitīvo pamuļķīšu” ( tā es saucu visādu pliekanu pozitīvu tekstiņu šērotājus), bet arī nekas īpaši uzkrītošs. No citas puses man pat gluži labi patīk to vadītāju optimisms. Motivē vairāk kā īgnu pedagogu maurošana. Jācer, ka šīs diskusijas iespaidā nesākšu meklēt utis, kur to, iespējams, nemaz nav. Pagaidām lai iet un dejo, tad jau redzēs kā lietas attīstās. Neesmu jau izprecinājusi to bērnu islamistiem, līgumu var lauzt jebkurā mirklī.

inkarmo

vectra nu, zini, kā ir, var redzēt un saprast, ja zina. Ja nezina, tad var palaist garām varbūt. Varbūt.Mājaslapa nav tikai FB, bet normālā. Es vismaz toč domāju, ka nav, par ko uztraukties (Tev liels bērns, tad jau pastāstīs, ja kkas) Skolotāji ir patiešām forši, bērniem viņi patīk, attieksme ir superpārpozitīva reizēm gan, bet stingra. Mani pagaidām apmierina, kamēr bērnam patiks, tikmēr lai tik dejo. Vecākiem toč nekādi neuzmācas ar PV, par lielākajiem bērniem nezinu. Būs ok.

veejaliepa

Studijas vadītāji ir ļoti forši, patīkami saskarsmē, pozitīvi iedvesmojoši cilvēki, kuri nevienam nemācās virsū ar savu ticību. Arī viņu pamatvērtības ir tādas pašas kā tradicionālajiem kristiešiem (man pašai ir ne visai pozitīva attieksme pret sektām). Un jauniešus spēj aizraut viņu pozitīvisms un jaukā, vienlīdzīgā attieksme, kas vienlaikus ir arī stingra un disciplinējoša. No manas puses tikai pozitīvs novērtējums viņu darbībai. Nevajag meklēt blusas tur, kur viņu nav

veejaliepa
Zini, reizēm tās blusas ir labāk pameklēt. Var iznākt visādi, ar sektām nav joki. Ar konkrētajiem cilvēkiem acīm redzot viss kārtībā, bet neredzu neko sliktu paintresēties, ja kas tāds dzirdēts. Mazums, var būt visādas atsauksmes.

Pēdējās izmaiņas: MartaMartaMarta, 08.01.2020 14:26.

Vai jums vispār nav nekādu zināšanu par sektām? Kāpēc sektai jānodibina bērnu un jauniešu deju studiju, ka domājat? Lai būtu iespēja kontaktēt ar tiem bērniem bez jums. Jo citādi jau nav nekādas iespējas atrast ar bērniem kontaktus - ja pienākt klāt uz ielas, tad tas bērns ir iemācīts nerunāt ar svešiem.

Jūs teicāt, ka nekās TĀDS nenotiek... Kas Jums, vecāki, ir zināms par manipulācijas tehnoloģijām, kurus izmanto tāda veida organizācijas? Pat pieaugušie un izglītotie cilvēki bieži zaudē spēju analizēt un pretoties. Un jūs domājat, ka bērns vai pusaudzis 12 gados varēs saprast, kurā brīdī viņš ir pakļauts manipulācijām ar psihi? Ja jūs paši to visu neredzat pat organizētajos pasākumos, kur visu to reliģisko saturu neviens īpaši neslēpj.

Protams iekļaušana sektā notiek pakāpeniski un nemanāmi. Kad jūsu bērns izaugs un apprecēs citu sektas dalībnieku, tad jauna ģimenē būs pilnībā sektas varā. Vecāki, nu palasiet taču par to Prieka vesti un citam līdzīgām organizācijām. Informācijas ir daudz. Man ir piemērs starp radiem, kur jauna paaudze ir pavisam cieši saistīta ar sektu. Nekas īpaši slikts jau nenotiek, bet tie cilvēki nav neatkarīgi.

Ja Jums ir ērta pulciņa atrašanas vieta un laiks, tas nav iemesls palīdzēt sektai ievilināt jūsu bērnus. Diskusija nepiedalīšos. Nevienu nepārliecināšu. Savus bērnus pati sargāju. Jūsu bērni - jūsu atbildība.

inkarmo

Apprecēt sektantu (da jebko - alkānu, mello, pakiju..nu reāli da jebko) ir lielas iespējas arī, neejot ne uz sektām, ne dejojot Nedomāju, ka kāds taisās bērnu no 5 līdz 20 gadiem turēt iekš deju pulciņa. Pārsvarā jau bērniem intereses mēdz pamainīties (vismaz tas būtu normāli).

Ja deju studija neuzņemtu ļaužus no malas, tas būtu priekš viņiem diezgan neizdevīgs pasāciens, jo tak nebūt ne visi bērni dejo. Šobrīd tā viņiem ir laba peļņa, tiek atvērtas studijas ne tikai Rīgā, nauda ripo... Maksa nav maza salīdzinot ar to, kas tiek piedāvāts - nodarbības tur ietilpst, taču visas formas, koncerttērpi uttutjpr. neietilpst vis. Tāpat nometne ir dārga, pat ir atsevišķa maksa par autobusu (kad kur brauc). Koncerti ir maksas... Īsāk sakot, bizness tur ir uz urrā. Nu, nez, vai ienesīgo vietu viņi gribētu nograut, sākot taisīt šaizes ar "ievilkšanu".

Iekš konkrētās studijas diezgan labi var pamanīt, kuri ir parastie, kuri ir Tie citi. Nu, vismaz tajās vecumgrupās, kur iet līdzi un redz/satiek/runā ar citiem vecākiem. "Tie citi" (vecāki) nav ne īpaši draudzīgi, ne komunikabli, kur nu vēl sludinoši. Var teikt, ka pārsvarā kontaktējas tikai ar "savējiem", ir ļoti atturīgi.

Nezinu, vai tā ir smadzeņu skalošana (jo personīgi neesmu noklausījusies), bet vecākajās grupās ir gan šis tas no sludināšanas, bet - nometnē. Par ikdienu nezinu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18401719