Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apmaksātas farmaceita asistenta studijas

Krustnaglina86

Krustnaglina86

Vēlos uzsākt studijas farmaceita asistenta profesijā. Sakiet cik tas ir reāli to visu apvienot ar ğimeni?! Interesē pavisam svaiga pieredze

Draudzene uzsāka, bet pameta, kad uzzināja, ka būs eksāmeni. Nez, uz ko cerēja. Viņa gan bez bērniem, laika daudz, bet slinkums uzvarēja. Smadzenes arī vairs neņem pretī 40+ gados. Bet zinu 2, kas mācās tajā Mēness aptiekas piedāvātajā variantā. Apvieno ar ģimeni. Bet nav tik labi pazīstamas, lai smalkāk interesētos. Es pati arī gribētu, bet arī slinkums neļauj.

Kāda alga diez farmaceita asistentiem un kā ar mācībām? Reāli savienot ar darbu? Tās mācības bez maksas?

Papildināts 15.01.2020 17:02:

MartaMartaMarta jā, baigais slinkums mācīties, diez kā ar ķīmiju tur? Es ķīmijā 0

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Zilspukuzirnis

Mana mamma izmācījās kādos 30+ gados, brauca uz Rīgu, dzīvoja kojās, brīvdienās mājās Liepājā. Pa lielam ģimenei problēmu nebija, tik tēvs dzērājs, bet tas jau bija ierasts. Nedaudz dārgi gan pati braukāšana, kojas un ēdiens atsevišķi. Bet, ja dzīvo Rīgā ar ģimeni, nekādu problēmu. Problēma gan bija tas, ka Liepājā reāli darbu nedabūja. Laikam kādas 4-5 liepājnieces izmācījās un viss, vietu darbā nav.

Krustnaglina86

ibica2
Alga sanāk laba, plus studijas apmaksātas, bet no ķīmijas neko daudz nesaprotu, jo skolā slinkoju...!!

ibica2
Mācības sestdienās viņai bija. Alga gan mazpilsētas Mēness aptiekā minimālā bija pirms gada. Tagad neesam runājušas par to. Nu viņa arī dēļ ķīmijas pameta pamatā.

Papildināts 15.01.2020 19:41:

Viņa turpina strādāt aptiekā, bet kā datoroperators, kas ievada zāles.

Papildināts 15.01.2020 19:51:

Vai arī sestd, svētd bija, vairs neatceros. Bija arī kaut kāda stipendija, ja sekmīgs.

Krustnaglina86

MartaMartaMarta
Tur laikam pārsvarā caurvijas ķīmija!

Krustnaglina86
Kāda ir tā alga?

Lūdzu uzraksti kaut cāļpastā. Es ar meklēju, ko par jaunu mācīties savis 40-it. Apmaksātas studijas pat nebūtu noteicošais.

Papildināts 15.01.2020 21:38:

Krustnaglina86
Kāda ir tā alga?

Lūdzu uzraksti kaut cāļpastā. Es ar meklēju, ko par jaunu mācīties savis 40-it. Apmaksātas studijas pat nebūtu noteicošais.

Krustnaglina86

bopa
Piedod, precīzu ciparu nepateikšu!

Tak darba sludin\ajumos var redzēt algas. Man 900 eur uz papīra nelieks baigā alga. Bet nu nezinu, varbūt ir kādas piemaksas no pārdotā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402047