Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apmaksātas farmaceita asistenta studijas

Krustnaglina86

Kumkurum
Cik nu aicinājums, cik nu apjauta, ka pēc 15 gadiem mājās ar bērniem un aizlaikos iegūtu klasiski humanitāru izglītību tevi vairs neviens tā pa īstam atpakaļ negaida. Bet... kaut ko tomēr vēl gribētos - neesmu taču ne lēmēta, ne slima. Savu naudu gribu. Senāk nebija aktuāli, tagad - ir. Gribu, lai mani bērni var skaidri definēt, ka mamma ir tas un tas. Vēl visàdi nieki. Man ir 50 km no Rīgas. Izbraukāt reāli. Uztraucos tikai par bērnu loğistiku, kas visa uz manis.

Krustnaglina86

No Rīgas man sanāk 150km, daudz...!! Es domāju, ka par praksi maksā, jo savādāk bez naudas nekā. Vīrs ar savu algu nespēs mūs uzturēt 2 gadus, jo visur izdevumi...!!

Sveiki, bet kā ar mācībā- ir grūti vai normāli?

Klau.... Vispims iedomājaties sevi farmaceita lomā un tad klienta lomā. Un padomājiet kā jūs jutīsieties, kad farmaceita asistents nespēs atbildēt uz jūsu jautājumiem un neatšķirs ibuprofēnu no paracetamola.

Gribi strādāt aptiekā, tad būs vien jāstudē universitātē. Tā asistentu padarīšana šobrīd ir ļoti zemā līmenī.

Ruutinja
neatšķirs ibuprofēnu no paracetamola.
Kādēļ tu automātiski pieņem, ka farmaceita asistenti ir idioti, kas neatšķir zāles?

Charly

Ruutinja
Ja arī pašam farmaceitam pajautasi atšķirību starp ibuprofēnu un paracetamolu viņš tikai pateiks, ka tās ir divas dažādas zāles. Nekādas formulas no galvas viņš nesāks saukt. Vispār es brīnos, ka farmaceitiem ir vajadzīga visa tā izglītība. Realitatē viņi dod to kas receptē rakstīts vai bezrecepšu medikamentus. Viss.

Gribēt paturpināt diskusijas... Nu ko - esmu gatava iesniegt dokumentus, lai mācītos savu sapņu profesiju. Pāris gadus atpakaļ sanāca pastrādāt nedaudz aptiekā - un jā, ir - tas ir tas ko es esmu gatava darīt, tik nu jau citā amatā!!! Bet baiiil, nu tik bail... 35 gadi + 4 bērni ( jaunākajai tūliņ 2g(un vēl pat nav zināms kad pienāks b/d rinda), vecākajām - 9g). Dzīvoju neRīgā. Tad nu kā ar koledžām. Sarkanā krusta koledža piedāvā 2 dienas nedēļā lekcijas, bet ir tikai 12 budžeta vietas.. nu nespīd man budžetā..un 1400€ gadā liekas daudz par daudz...LU 1. med. - 5 dienas, un, kā man man atbildēja zvanot uz koledžu, lekcijas no 8.00 -17.00. Bet reāli kā tur ir? Te studijas valsts apmaksātas, tas ir milzīgs +... Bet gribētu zināt kāds bijis tas aptuvenais lekciju grafiks? Lūdzu, topošie vai esošie farmaceita asistenti - padalieties pieredzē

Aliens

Farmaceita asistents bez farmaceita viens aptiekā strādāt nevar. Alga uz pusi mazāka,kā farmaceitam. Attiecīgi jābeidz Stradiņa universitāte,lai būtu pilnvērtīgs farmaceits.

Papildināts 28.06.2020 12:47:

Ruutinja
Gribi strādāt aptiekā, tad būs vien jāstudē universitātē. Tā asistentu padarīšana šobrīd ir ļoti zemā līmenī.

Tieši tā, to man stāsta paši farmaceiti.

Krustnaglina86

Es arī painteresējos dziļāk par to visu un apstājos! Atalgojums mazs, lekcijas daudz, jāmācās arī daudz plus man 2 bērni un vecums 30 + un studiju maksa kosmoss!!

Jā, lekciju grafiks un maksa universitātē ir diezgan... Pašreizējā situācijā man par universitāti pat nesapņot vienīgā iespēja ir koledža...bet kā dabūt gatavu savos gados, ar esošo ģimenes stāvokli..ahh..Pēc koledžas jau ir iespējams arī studēt tālāk neklātienē/nepilna laika studijās. Nu es savu karjeru saistu tikai ar aptieku. Mans sapņu darbs. Tik ļoti, ļoti patika strādāt aptiekā - tā ir fantastiska sajūta darīt darbu, ko mīli. Negribu gaidīt vēl pāris gadus, kad bērni būs patstāvīgāki, varbūt uzlabosies finansiālā situācija.. jau tā ~3gadus gaidu, kad varēšu sākt darīt, ko no sirds vēlos... Jāsāk taču beidzot reāli pie tā strādāt! Tāpēc arī interesē pieredze par šīm divām koledžām...kura būtu tā labākā izvēle man..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18402047